Teknoloji

Zorlu kış Şartlarına Columbia Erkek Montlar Eşlik Ediyor 

 

 

 

Spor ve dış giyim modellerinde dikkat çeken Columbia markası, uzun yıllık tecrübesine dayanarak konforlu giysiler sunuyor. Termal özellikli erkek mont modelleriyle sert kış havasında, yüksek konfor sağlıyor. Hava alan kumaşlardan üretilen mont modelleri, terletmeyen yapısıyla sağlıklı bir kullanım alanı oluşturuyor. Zengin renk seçeneğine sahip Columbia mont modelleri, fermuar ve bantlı kapama detaylarıyla farklı ihtiyaçları karşılıyor. Doğa sporları yaparken kullanabileceğiniz bu modelleri günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. Su geçirmez kumaşlarıyla bu montlar sizlere konforlu deneyim sunuyor. Astarlı yapısı ve kaz tüyü dolgularıyla dikkat çeken montlar, şık tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor.

 

Columbia Horizons Pine Interchange Mont

Yalıtımlı yapısıyla kış aylarında üstün konfor sağlayan Columbia Horizons Pine Interchange mont modeli, çıkarabilir iç astarıyla farklı mevsimlerde kullanım imkanı sunuyor. Kapüşonlu ve kapüşonsuz kullanım özelliğine sahip mont, her mevsim sizinle. İç astarı çıkarılınca bahar ayları için ideal bir cekete dönüşen bu model, yalıtımlı ve su geçirmez kumaşıyla beğeni topluyor. Ayarlanabilir manşetleri sayesinde farklı kullanıcı tiplerine uyum sağlayan mont, fermuarları cep detaylarıyla eşyalarınıza güvenli bir alan sunuyor.  Omni Heat ve Omni Tech teknolojisinin kullanıldığı kumaşlar hava alan yapısıyla kullanıcıların terlemesinin önüne geçiyor.

 

Columbia Eager Air İnterchange Jacet Kayak Montu

Kış aylarının eğlenceli outdoor sporlarından biri olan kayak, Columbia montlar ile konforlu hale geliyor. Kayak sporu için özel tasarlanan Columbia Eager Air Interchange Jacet mont, termal özellikleriyle kullanıcı konforunu ön planda tutuyor. Sıfırın altındaki derecelerde maksimum yalıtım sağlayan mont; su geçirmeyen yapısıyla karlı ve yağmurlu havalarda sıklıkla tercih ediliyor. Haki ve mavi renk seçeneği sunan montlar geniş beden aralığıyla herkese hitap ediyor. Polar astarı ve su geçirmez kumaşı ile her hava koşulunda kullanılan montlar 3’ü1 arada fermuar sistemiyle pratik bir kullanım sunuyor. İç astarda yer alan cepler, kayak sırasında değerli eşyalarınızı saklamak için güvenli bir alan sunar.

 

Columbia  Bugaboo II Fleece Interchange Mont

Şık Columbia çizgilerinin buluştuğu Bugaboo II Fleece Interchange mont, su sızdırmaz dikişli yapısıyla yağışlı havalarda maksimum yalıtım sağlıyor. Columbia klasiği olan Omni Tech ile desteklenen su geçirmez kumaşlar, bahar ve kış ayları için ideal seçenekler sunuyor. Termal yansıtıcı sıcaklığı destekleyen Omni Heat destekli polar astar, zorlu kış şartlarının üstesinden geliyor. Katlanabilir kapüşonu ile farklı kullanımlar sunan mont dayanıklı dış katmanıyla üstün performans gösteriyor. Geniş beden aralığı sunan model, rahat kalıplarıyla kullanıcıların beğenisini topluyor.