Teknoloji

Zade Vital Nedir?

 

Zade Vital ülkemizin ilk sağlıklı yaşam markası olma özelliğine sahiptir. Ürünlerde hammadde olarak bitkiler kullanılır. Ürünlerin hammaddelerinin tamamı Organik Tarım Esaslarına uygun bir şekilde iyi tarım anlayışı ile üretilir. Zade Vital ürünlerinin tamamında bitki, çeşitli meyveler ve tohumlar kullanılır. Hammaddelerin tamamı hem ülkemizden hem de dünyanın çeşitli yerlerinden toplanarak işlenir. Üretim aşamasından önce ise hammaddeler çeşitli analizlere tabi tutulur.

Ürünlerin tamamı Zade Vital tesislerinde el değmeden steril bir şekilde üretilir. Firmanın yürütmüş olduğu Ar-Ge çalışmaları ile her geçen gün yeni ve teknolojik ürünlerin geliştirilmesi sağlanır. Pek çok vitamin takviyesi bulunan marka kişilerin sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmelerine olanak sağlar.

Zade Vital Ürünleri Nelerdir?

Omega 3, çeşitli vitaminler, yağlar Zade Vital bünyesinde yer alan ürünlerden birkaçıdır. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan kabak çekirdeği yağı omega 3 ve omega 9 yağ asitleri bakımından zengindir. Kolajen sıvısı ise yaşlanmaya engel olması nedeni ile tercih edilen ürünlerden biridir. https://www.kozmela.com/zade-vital sitesinden Zade Vital ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri