Gündem

Yeni Bir Ticari Deha Can Bozoğlu

Yeni Bir Ticari Deha Can Bozoğlu

Son zamanlarda ülkemizde yetişen gençlerin başarıları ile oldukça büyük gurur ve mutluluk duygularını bir arada yaşıyoruz. Gerek spor alanında gerek ise iş noktasında birçok gencimiz ülkemizin bir sonraki nesilde daha başarılı olacağının nerede ise kesin teminatı gibi görünüyor. Başarılı gençlerimiz arasında son zamanlarda iş dünyasına oldukça emin adımlar ile giriş yapan ve başarılı adımları ile dikkat çeken Can Bozoğlu damga vurmayı başardı.

Daha 20 yaşında birçok kişinin hedeflediği başarıları geride bırakan bu genç yaşında oldukça başarılı bir şekilde araç alımı ve satımı yapıyor. Yapmış olduğu bu işte yılların deneyimine sahip olan birçok rakibini şimdiden geride bırakmayı başardı. Bozoğlu Motors adı altında nerede ise piyasa da öncü firmalar arasına şimdiden girdi denilebilir. Mütevazi kişiliği ve güler yüzü ile şimdiden birçok müşterini sempatisini kazanmış gibi görünüyor. Can Bozoğlu sadece araç alımı satımı ile ilgilenmekte olan bir genç dedeğil ayrıca daha farklı iş kolları ile de derinden ilgilenmekte olan genç aaynı zamanda Ankara da bulunmakta olan bir Restoran da işletiyor. Araç alım satımı ile son derece başarılı bir noktada olan Can Bozoğlu bu piyasa içerisinde de oldukça iddialı işler çıkarıyor.

Can Bozoğlu Cafe mi Açıyor?

Birçok kişinin çok başarılı olacağına inandığı Can Bozoğlu son zamanlarda farklı bir iş kolu ile de ilgileniyor. Yakın zaman içerisinde oldukça sıra dışı bir cafenin açılışına hazırlanan bu delikanlı emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. Ülkemizdeki birçok gencin şimdiden öncüsü olan Can gençlerin neleri başarabileceğinin en büyük kanıtı olarak duruyor. Anne ve babaların çocuklarına güvendiklerinde ne gibi başarıları sağlayabileceklerinin en büyük ispatı olarak uzun yıllar konuşulacak gibi duruyor. Açılacak olan cafenin ise şimdiden ismi belli Muhtarın Yeri.

 

Neden Muhtarın Yeri

Muhtarın yeri isminin bir geçmişi bulunuyor. Can annesi dolayısı ile bu ismi kullanmayı planlıyor. Annesi Ankara da bulunmakta olan ender bayan muhtarlar arasında ve oldukça başarılı işler çıkarıyor. Bu sebeple annesinden dolayı işletmenin adı Muhtarın Yeri olarak planlanıyor. Ankara Kalecik de bulunmakta olan kendisine ait olan restoran ismi de gene aynı şekilde Muhtarın Yeri ismi ile ticari faaliyetlerine devam ediyor.

Can Sosyal Hayatında Neler İle İlgilenir?

Can sosyal hayatında da aynen ticari hayatında olduğu gibi hız tutkunu. Motor ve hız tutkunu olarak bu hobisi ile ilgili oldukça ilgili ve alakalı bir genç. İlerleyen zamanlarda bu heyecanı ile ilgili çalışmalar yapmak istediği de ayrıca biliniyor. Başarı bir sporcu olmak çocukluk hayali denilebilir. Tuttuğunu koparan bir genç olması bu alanda da oldukça başarılı olacağının en büyük göstergesi. Her hangi bir işe asla heves ve duyguları ile giriş yapmayan Can ticari hayatında olduğu gibi motor alanında da en iyisi olmanın her yolunu deneyecek gibi görünüyor. Kendisine ait olan sosyal medya hesabından bu tutkusu ile ilgili paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor. Canbozoglu hesabı üzerinden gerek iş hayatı ile ilgili gerek tutkusu ile ilgili paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor. Ayrıca daha profesyonel bir şekilde yönetmekte olduğu bozoglumotors ile de çeşitli konularda takipçilerini bilgilendirmeye büyük bir coşku ve tutku ile devam ediyor.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri