Teknoloji

Windows Live Movie Maker

Windows Live Movie Maker

Slayt programı arayanların bir numaralı tercihi olan Movie Maker, insanların çok kısa sürede diledikleri videoları hazırlayarak çıktı almasını sağlamaktadır. Movie maker, kullanıcılarının kısa sürede videoları hızlı bir şekilde düzenlemesini, kesmesini, birleştirmesini sağlamaktadır.

Kullanıcı Dostu Program

Günümüzde tüm bilgisayarların eşit güce sahip olduğunu biliyoruz, bu nedenle yükle işletim sistemi gerektiren video edit programlarını her bilgisayarın kaldıramayacağı kanaatindeyiz. Movie maker hem bilgisayarınızı yormayacak, hem de işlerinizi halletmenizi sağlayacak bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. Geçiş efektlerinin çokluğu, müzik ekleyebilme ve sesi kısabilme özelliği, Movie Maker’ın tercih edilme nedenleri arasındadır.

Video ve Fotoğraflarınızı Düzenleyin

Windows live movie maker sayesinde, resim slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Bunun yanında videolara ses ekleyebilir, resimleri geçiş efektleriyle hoş bir hale getirebilirsiniz. Kullanımı son derece basit, ara yüzü ve çıktı alımı kolay olan Movie Maker, her bilgisayarın vazgeçilmezi arasındadır. Yüksek ram, işlemci ve ekran kartı gerektiren uygulamalar bilgisayarınıza uygun değilse, kolay kullanımıyla Movie Maker’ı tercih edebilirsiniz.