Teknoloji

Website Tasarımı

Website Tasarımı

Firma İstanbul merkezli bir web tasarımı firmasıdır. Uzman personelleri ile kişilerin web alanındaki hizmetlerini yerine getirmek için çalışıyorlar. Firmanın hizmetleri arasındabulut hosting, SEO hizmeti, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri bulunuyor. Müşterilerin taleplerine yönelik dikkat çekici website tasarımı yapıp hizmete sunuyorlar.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama yaptırmak için ideal bir firma özelliğine sahiptirler. Yeni açılan şirketlerin kullanabileceği özel mobil uygulamaları tasarlıyorlar. Mobil uygulama yaptırmak isterseniz eğer öncelikle sizlere danışmanlık hizmeti veriyorlar. İhtiyaçlarınızı ve şirketinizin hedeflerini anlatarak sizler için mobil uygulama geliştirmelerini sağlayabiliyorsunuz. Bu uygulamayla şirketinizle ilgili işlemleri yapabiliyor ve verilerinizi kaydedebiliyorsunuz.

Mobil uygulama tasarlama işi bittikten sonra istenen amaca uygun olarak kullanılıp kullanılmadığının anlaşılması için test ediliyor. Bütün işlemleri bittikten sonra uygulamalar müşterilere anlatılarak kullanmaları hakkında bilgi veriliyor. Ardından kişiler tarafından kullanılmaya başlanıyor. Program kullanıma başladıktan sonra belirli zamanlarda güncelleme, arızaları çözme ve bakımlarının yapılması gerekiyor. Bu durumlarda ise firma programın sorunlarını çözüp gerekli görülmesi durumlarında geliştirilmesini de sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri