istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

Volvo S40 Yedek Parça

Volvo S40 Yedek Parça

 

Günümüzde özel araç satın alımları büyük ölçüde çoğalmıştır. Bugün hemen hemen her ailede özel bir araç bulunmaktadır. Özellikle korona virüs döneminde özel araç alımları çoğalmış alınmasa bile kiralanmıştır. Özel araçlar arasında en çok tercih edilen markalar arasında Volvo görülmektedir.Volvo‘nun sık tercih edilen modeli ise s40 modelidir.

 

Volvo s40 modelini 2012 yılında piyasaya sürmüştür. Görünüşü ve rahat kullanımı ile müşterilerini her zaman memnun kılmıştır. Aynı zamanda herhangi bir durumda parçalarının kolay bulunması da kullanıcılarının tercih etmelerinde önemli bir etkendir.

 

Volvo S40 Yedek Parça Fiyatları

 

Volvo‘nun S40 model aracının yedek parçalarına internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Kolaylıkla ulaşabileceğiniz parçaların en basit örneği sanırım Subap Lastiği’dir. Volvo s40 Subap Lastiği piyasada kolay ulaşımının yanında maddi olarak da diğer araç parçalarına kıyasla hayli ucuzdur. Volvo s40 Subap Lastiği şu an piyasada ortalama 10 TL gibi bir rakama satılmaktadır.

 

Volvo s40 modelinin yedek parçalarına kolay ulaşım açısından kayışlara baktığımızda Volvo s40 kanallı V Kayışları da yine İnternet üzerinden kolaylıkla ve ucuz fiyatlarla edinebilirsiniz. V Kayış fiyatları piyasada 90-150 TL arasında sizlere sunulmaktadır.

 

Volvo s40 modelinin basit parçalarından devam ettiğimizde yağ filtresini ele alalım. Yağ filtreleri diğer araçlar ile kıyaslandığında hem uzun süre kullanılışı hem de ucuzluğu yönünden bizlerin bir kez daha tercihlerimizi Volvo s40‘dan yana kullanmamızı sağlıyor. Volvo s40 yağ filtreleri piyasada şu an maksimum 60 TL’ye bulunmaktadır. https://srp.com.tr/

 

Volvo s40 modellerinin yakıt kısmına baktığımızda ise yakıt pompaları rakiplerine kıyasla yine daha kolay ulaşılabilir durumdadır. Volvo s40 yakıt pompaları şu an piyasada hemen her İnternet sitesinde bulunmaktadır. Maliyet olarak belki de s40’ların en pahalı parçaları olan s40 yakıt pompaları şu an piyasada 500-680 TL arasında bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.