Gündem

Vegan Belgesi Bu Adreste

Vegan Belgesi Bu Adreste

 

Günümüzde birçok sektör hayvansal katkılardan uzak durmaya başladı. Bununla birlikte tüketici de hayvansal katkı konusunda daha bilinçli hareket etmeye başladı. Vegan belgesi müşterinin aldığı ürünün kesinlikle hayvansal katkı maddesi içermediğini gösteren bir belgedir.

 

Firmalar bu belgeyi almak için V-Mark firmasının sitesine uğraması yeterlidir. Firma talepleriniz doğrultusunda hareket ederek başvurunuzu kabul ediyor ve en kısa sürede adresinize gelerek inceleme yapıyor. Ürettiğiniz ürünlerde hayvansal her hangi bir katkı maddesi tespit edilmediğinde firma vegan belgelendirme işlemini prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştiriyor.

 

Vegan Mührü Güven Veriyor

 

Firmanın çalışma alanı sadece gıda sektörü değil. Tekstil, kozmetik, dezenfeksiyon, temizlik ve benzeri birçok farklı sektörde aynı şekilde vegan sertifikası alabilir. Bu sertifikanın alanı oldukça geniştir ve sadece gıda konusunu ele almaz. Firma bütün sektörler için hayvansal katkı maddesi içermediğine dair gerekli incelemeyi yapar ve belgelendirme işlemini gerçekleştirir.

 

Gıda takviyesi sektörü de aynı şekilde bu belgeyi alabilir. Bu konuda hassas olanlar vegan mührünü ürünün üzerinde gördüğünde güvenle satın alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri