istanbul masöz ankara masöz
Genel

Vatanmed Ceo’su Uğur Öztürk

Türkiye’nin önde gelen, sayılı saç ekim merkezlerinden biri olan Vatanmed Hair Transplant, alanında profesyonel olan çalışanları ile ‘Yeni Normale Uygun’ bir biçimde hizmet vermeye başladı. Vatanmed Ceo’su Uğur Öztürk, gerekli tüm sağlık önlemlerinin alındığı, kaliteli hizmet anlayışıyla ‘Yeni Normalde Saç Ekimi’ döneminin başladığını bildirdi.

Dünya genelinde her geçen gün giderek artan estetik operasyonlar ve saç ekim işlemleri özellikle 21.yüzyılın ilk çeyreğinde çok yoğun bir şekilde talep görmeye başladı.  Teknolojinin gelişmesi ve istenilen işlemlere ulaşabilmenin kolaylaşması sağlık sektöründe yeniliklerin oluşmasının önünü açtı. Türkiye ise birçok ülkeye kıyasla cerrahi müdahale ve saç ekim operasyonlarında en çok tercih edilen merkez noktalardan birisi olmayı başardı. Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle birçok sektörde olduğu gibi sağlık sektörü de önlem amaçlı türlü duraksamalar yaşadı.

Türkiye’nin adını hızlı bir şekilde tüm dünyaya duyuran Uğur Öztürk, Vatanmed’in 15 yıldır 15 ülkede vermiş olduğu kaliteli ve sağlıklı hizmetine en ince ayrıntılarıyla bütün tedbirleri alıp devam edeceğini ifade etti. ‘’Türkiye’de başladığımız bu yolculukta bugün itibariyle 15 şubeye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz daima müşteriye kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyet. İşlemlerimizi gerçekleştirirken steril, yeni normale uygun ve son teknoloji ürünler kullanırız ‘’ diyen Ceo Uğur Öztürk, 2021 yılı için hedefinin 4 kıtaya ulaşan toplam 6 adet şube açmak olduğunu da belirtti.

Vatanmed Bosnia ve Vatanmed Kosovo’da da faaliyetlerine Türkiye’de olduğu gibi titizlikle devam eden Vatanmed Hair, 200’ü aşkın personeliyle birlikte en başa can sağlığını koydukları çalışma prensibini sürdürmeye devam ediyor.

Saç ekimi ve her türlü estetik cerrahide en gelişmiş çözümün adresi olan VATANMED, müşterilerinden memnuniyet dolu yorumlar almaya devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda da adını tüm dünyaya duyurmaya devam edeceği garanti olan Uğur Öztürk, sağlık turizmini daha yüksek boyutlara taşımak istediğini de belirterek kendisiyle aynı sektörde olan birçok kişiye de rol model oldu. İlk faaliyetlerine Türkiye’de başlayan Vatanmed başarısını; diş implantı, saç ekimi ve tüm estetik operasyonlarda sunmuş olduğu kaliteli ve steril çalışma prensibine borçlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.