Gündem

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction

Vaser liposuction eski geleneksel liposuction yöntemlerini tamamen geride bırakmıştır.  Yeni nesil liposuction tedavilerinden biri olan vaser liposuction ile çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.  vaser liposuctionın diğer klasik liposuction yönteminden farkı,  çevresindeki diğer dokulara zarar vermeden yalnızca yağ dokuları üzerinde etkili olmasıdır. Bu özelliğinden dolayı Vaser liposuction çok daha vücudun farklı alanlarında kullanılmaktadır.  Vaser liposuction hakkında yapılan bilimsel çalışmalar yalnızca bölgesel yağlanmalar üzerinde değil cildin estetik anlamda pürüzsüzlüğü, parlaklığı ve gençleştirilmesi konusunda da çok etkili olduğu bilinmektedir.

Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vaser liposuction uygulaması bölgesel yağların transfer edilme işlemidir. Vaser liposuction da hastanın dudak kenarlarına da uygulama yapılmaktadır. Vücudun bölgesel yağlanması olan kısımlarda uygulanır. Dolayısıyla Vaser liposuction kullanım alanı oldukça geniştir ve birçok estetik uygulamaya alternatif oluşturabilecek durumdadır.  Vaser liposuction yöntemi aynı zamanda yağların kalitesini de arttırmaktadır.  Bu yeni nesil teknoloji ile hem hasta yağlarından kurtulmuş oluyor hem de alınan yağlar vücudun başka bölgelerine transfer edilebiliyor. Dolayısıyla tek bir işlemle birçok estetik uygulamayı da yapmış oluyorsunuz.

Vazer Liposuction Tekniği Kimler İçin Uygundur?

Vaser liposuction öncelikle bir zayıflama kilo verme operasyonu değildir.  Genellikle vücutta bölgesel yağlanmanın fazla olduğu kısımlar da çok başarılıdır.  Buralar kalça,  karın,  uyluk,  çene altındaki gıdı kısmı ve egzersiz ve diyete rağmen kilo verilmeyen durumlarda insanlara yapılarak vücudun şekillenmesini sağlamaktadır.  Dolayısıyla Vaser liposuction ile inatçı olan yağlar alınır ve transfer edilir.

Vaser Liposuction Teknolojisinin Avantajları Nelerdir

Teknolojik olarak Vaser liposuction fiyatları öncelikle yeni nesil liposuction uygulamalarından biridir.  Aynı zamanda çok daha çok fazla geniş bir alanda kullanıldığı için birçok estetik tedaviye de alternatif oluşturmaktadır. Özellikle inatçı yağlar üzerinde etkilidir.  Diyet ve egzersiz yapılmasına rağmen zayıflamanın ve o bölgedeki yağ atılımının sağlanamadığı durumlarda çok daha başarılıdır.  Özellik Vaser liposuctionın diğer avantajlarından biri ise uygulama sırasında hiçbir acı ve ağrı hissedilmesidir.  Birçok bölgede yapılabilen Vaser liposuction genel anestezi altında uygulanır. Ancak tek bir bölge üzerinde yapılan işlemlerde sınırlı uyuşturma uygulanarak da yapılmaktadır.

Vaser Liposuction Zararlı Mıdır?

Vaser liposuction teknik olarak ultrasonik enerji ile ses dalgaları yayarak işlemi gerçekleştirir.  Büyük taş kırma tekniği ile benzer tekniği bulunmaktadır. Yağ dokusunu patlatarak bunu sıvı hale dönüştürmektedir. Yeni teknolojik liposuction tekniği buna dayanmaktadır. Dolayısıyla bu uygulamanın hastaya herhangi bir yan etkisi bulunmadığı da aynı zamanda kanıtlanmıştır.  Klasik liposuction da yağın etrafındaki diğer dokulara da zarar verilmektedir.  Ancak Vaser liposuction da yalnızca yağ dokuları hedef alınmakta ve etrafındaki sağlıklı dokuya hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Bu sebepten dolayı klasik liposuction dan çok üstün yanları vardır.  Dolayısıyla yan etkileri de yoktur. Ayrıca hasta diğer liposuctiona göre çok daha kısa sürede iyileşmekte ve mikro kanüller yardımıyla hastanın vücuduna girildiği için hiçbir iz morarma ve ödem oluşmamaktadır.

https://www.huseyinkandulu.com/vaser-lipo/ hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri