Gündem

Uzun Ömürlü Kullanım Farkı ile Nötr Servis Ekipmanları

 

Mutfak hizmeti veren işletmelerin endüstriyel mutfak ekipmanları ile mutfak çalışma alanlarında yüksek verim alabilmeleri mümkün hale gelmektedir.

Nötr servis ekipmanları; tezgahlar, mutfak arabaları, davlumbazlar, yağ tutucular, yer ızgaraları, mutfak dolapları, istif rafları ve askı sistemleri olmak üzere farklı ürün kategorilerine ayrılmaktadır.

Yüksek Konfor ve Maksimum Hız: Mutfak Arabaları

İşletmelerde mutfak içinde ve servis hizmeti sunulduğu sırada çalışanların işini kolaylaştıran ve mutfak içindeki işleyişte verimi artıran en önemli ekipmanlardan biri mutfak arabalarıdır. Mutfak içerisinde taşınması gereken tüm malzemeler, tekerlekleri ile kullanım kolaylığı sunan mutfak arabaları ile taşınabilmektedir.

Müşterilerin taleplerine göre farklı kat seçeneklerinde tasarlanan mutfak arabaları, paslanmaz çelikten üretildiği için işletmelerin uzun ömürlü kullanmasına olanak tanımaktadır. Sanayi tipi bulaşık makinesi gibi diğer sanayi tipi mutfak ekipmanları, işletmelerin mutfaklarında pişirmeden servise kadar sunduğu tüm işlemler hızlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Mutfağın Verimli Kullanım Alanları: İstif Rafları

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre farklı boyut ve özelliklerde üretilen istif rafları sayesinde yiyecekler muntazam ve hijyenik şekilde muhafaza edilebilmektedir. Ergonomik ve estetik tasarımları sayesinde işletmenin mutfak hizmetini daha kaliteli hale getiren istif rafları, kromaj, tel, cam ve plastik olmak üzere farklı malzeme seçenekleri olarak karşınıza çıkmaktadır.

Markanın güvenilir üretim tesislerinde son teknoloji ile tasarlanan sanayi mutfak ekipmanları, müşterilerin taleplerine göre antibakteriyel özelliklere sahip olarak satışa sunulabilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.