Genel, Sağlık

Uzman Klinik Psikolog

Melis Çelik, lisans eğitimini, Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlayarak, psikolog unvanını kazanmıştır. Daha sonra, yüksek lisans eğitimini, yine aynı okulun Klinik Psikoloji Programında tamamlamış ve uzman unvanı taşımaya hak kazanmıştır.

Uzmanlık tezinin konusunda, son derece güncel bir konuyu işlemiştir. Bu da, zamanımızın sorunlarını takip ettiğinin son derece önemli bir göstergesidir. Tez, dijital oyun bağımlılığının yarattığı yalnızlık ve umutsuzluk ilişkisi, üzerine yazılmıştır. Yine güncel konular üzerinden aldığı eğitimlerle çift terapisi alanında uzmanlık alanını genişletmiştir. Bu uzmanlık alanını, evlilik ve çift terapisi üzerine yaptığı çalışmalarla desteklemiştir.

Çalışma hayatı boyunca birçok önemli kurumda çalışarak sağlam bir tecrübe edinmiştir. Aynı zamanda, gönüllü olarak bazı projelerde yer almıştır.

Bilişsel davranışçı terapi, evlilik ve çift terapisi, cinsel terapi ve boşanma terapisi üzerine aldığı eğitimleri de başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Uzman Klinik Psikolog Hizmetleri

Uzman Klinik Psikolog Melis Çelik tarafından verilen hastalarına verilen hizmetler;

– Cinsel terapi,

– Evlilik ve çift terapisi,

– Boşanma terapisi,

– Bireysel terapi,

– Online terapi, şeklindedir.

Görüldüğü üzere; klinik psikoloji alanında, hastalara, uzman bir yaklaşımla hizmet veren Melis Çelik, hem aldığı eğitimle hem de iş tecrübesiyle profesyonel bir yaklaşım sergiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.