istanbul masöz ankara masöz
Gündem

Uzman Danışmanlık Hizmeti

Uzman Danışmanlık Hizmeti

Eğitim ve kariyer danışmanlığı yanında vize başvuru işlemleri konusunda da tam destek sağlayan HUB EDU, bu alanlardaki faaliyetlerini 1997 yılından beridir sürdürüyor. Avustralya Sydney ve Türkiye İstanbul merkez ofisleri ile firma, alanında öncü ve geniş vizyon ile hizmet sunuyor.

Avustralya yeni mezun vizesi konusunda eksiksiz bir başvuru yapabilmek adına, firmanın uzman danışman kadrosundan hizmet alabilirsiniz. Bu anlamda istenilen belgelerden, sürecin işleyişine, takip edilecek aşamalardan başvuru sonucuna kadar HUB EDU tüm desteği kusursuz şekilde sağlıyor.

Sunulan Hizmetler

HUB EDU firması tarafından verilen hizmet konularını eğitim danışmanlığı, kariyer danışmanlığı, Avustralya mühendis vizesi tarzı vize başvuru işlemlerinde destek, Avustralya’da kalınan süre zarfında konaklama, sosyal ve kültürel konularda destek gibi alanlar oluşturuyor. Yeni mezun olan mühendisler için Avustralya’da profesyonel hayata başlama şansı da firma tarafından sunuluyor.

Firmanın, her iki ofisinde bulunan konularında deneyimli ve aynı derecede uzman olan danışman kadrosuna ulaşarak alabileceğiniz destek hizmetlerine, firmanın ofisleri, online internet sitesi ve çağrı merkezi üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.