Gündem

Ütüleme Fiyatları

Ütüleme Fiyatları

Artık çağımız hizmet sektörü oldu. Birçok firma da bu konuda insanlara hizmet veriyor. Özellikle ütüleme konusu ciddi sıkıcı ve zor bir ş olduğu için insanlar yapmak istemiyor ve bu tür firmalara ilgi gösteriyorlar. Kolay Yıka firması da ütüleme dendiği zaman akla ilk gelen kuru temizleme firmalardan olma başarısına ulaştı. Kolay Yıka firması bayilik hizmetleriyle birlikte olabildiğince çok yerde olmaya çalışıyorlar. Satış sonrası hizmet noktasında da iyi olan firmaya, bir problem olduğunda ücretsiz hatlardan ulaşıp, destek alabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Ücretsiz üye ol yerinden üye olun. Gerekli bilgileri girin. Hangi ürünleri kuru temizlemeye vereceksek sistemden teslim etme ve teslim alma zamanıyla birlikte seçin. Süreci anlık olarak takip etmek isterseniz akıllı telefondan uygulamayı indirin.

Sitede yer alan kuru temizleme fiyatları üründen ürüne fark ediyor. Eldiven’ler 5,50 lira Yelek 8,90 lira, gömlek 12,90 lira, pantolon 14,90 lira gibi bir ücretle yapılıyor.

Ütüleme fiyatları ise bizim için gerçekten önemsiz kalıyor. Çünkü yapmaktan hiç haz almadığımız bir iş. Etek 7,50 lira, trençkot 9,50 lira, kaban 15,00 lira ücreti bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri