Gündem

Uğur Özçelik’in Heyecanla Beklenen Parçası Yanar Çıktı!

Yanar, Genç şarkıcı Uğur Özçelik’in çıkışı beklenen parçası. Şarkıcının hayranları şarkının çıkmasını, klipini izlemeyi dört gözle bekliyordu. Hatta şarkının yayınlanacağı yakın tarih açıklanırken birçok ön yorumda bulunmuştu. Genel olarak parçanın beklentileri karşılayacağı, şarkıcının kariyerinde yeni bir basamak atlayacağı söyleniyordu. Başarılı ve genç sanatçı Uğur Özçelik de Yanar’ın çıktığını duyurdu. Yanar, tüm dijital platformlarda, dinleyicilerinin beğenisine sunuldu.

Yanar’ın 13 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanmasının ardından da nasıl bir dönüt alacağı oldukça merak ediliyordu. Şarkıyı büyük bir hevesle bekleyen hayranları da ilk saniyelerden klipi izlediler bile. Birçok kişinin artık şarkıyı ezbere bildiği ve dilinden düşüremediği biliniyor. Hatta farklı şehirlerde, günler süren bir çalışmayla tamamlanan klip, oldukça büyük bir övgü alıyor.

Yanar İçin Yapılan Yorumlar Bir Hayli İyi!

Sanatçı Uğur Özçelik, Yanar ile beraber hayran kitlesini bir hayli artıracak gibi görünüyor. Çünkü sosyal medya platformları üzerinde etkileşimleri de artmaya devam ediyor. Şarkının dinlenme sayıları ve etkileşimleri durmaksızın yükseliyor. Bu da aslında oldukça büyük bir başarıya denk geliyor. Genç sanatçı Uğur Özçelik kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanırken kendi başarını da ön plana çıkardığı inkar edilemez. Sözü ve müziği kendisine ait olan Yanar ile her dinleyeni mest etmeyi başarıyor. Yapılan yorumlara göz gezdirdiğinizde de hemen herkesin şarkıyı beğendiğini, kendinden bir şeyler aldığını görebiliyorsunuz. Yanar, uzun bir süre boyunca sıkılmadan dinlenecek şarkılardan biri olarak ele alınıyor.

Yanar, Genç Sanatçının Kariyerinde Önemli Bir Adım!

Şarkıcı Uğur Özçelik, aldığı eğitimler, bundan önceki çalışmalarıyla da pop müzikte etkili bir yer kazanmıştı. Gerek çalışmaları gerekse müziğe bakış açısıyla, yeteneğini en iyi şekilde şekillendiriyordu. Bu yüzden pop müziğin olmazsa olmaz isimlerinden biri olmayı başaracağı da belliydi. Şimdilerde, özellikle Yanar’ın çıkışı ile birlikte bunu bir kez daha kanıtladı. Artık özellikle ülkemizde pop müzik denildiğinde akla gelecek parçalardan birinin sahibi olarak tanınıyor. Kendisi de sosyal medya üzerinden hayranlarına sürekli olarak geri dönüşlerde bulunuyor. Şarkının gidişatının birebir takipçisi olduğundan ötürü, hayranlarından aldığı beğenileri de minnetle kabul ediyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

 

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri