Teknoloji

Tubidy

 

 

Müzik indirme uygulaması olarak hazırlanan Tubidy İphone kullanıcıları tarafından yaşanan müzik dinleme ve indirme problemini ortadan kaldırmayı sağlar.

 

Yaygın şekilde kullanılan Tubidy müzik programı Youtube temelli çalışmakta olup burada bulunan tüm video ve müziklere erişim sağlanabilir. Bunun için kullanıcıların internet bağlantılarının bulunması gerekir. Böylece program üzerinden mp3 indirme formatları ve 240p, 480p, 360p, 720p kaliteleri ile indirme işlemi yapılabilir. Kalite seçimi indirme öncesinde yapılmakta olup indirme için gerekli tüm aşamalar eksiksiz şekilde tamamlanmalıdır. Her müzik dosyasını indirme zorunluluğu bulunmamaktadır. Böylece dinlenen müzikler Youtube aracılığıyla açılabilir ve bu esnada telefonun kullanımında herhangi bir kısıtlama olmayacaktır.

 

Tubidy Kullanımı

Tubidy kullanımı için programa uygulama mağazası üzerinden ulaşılabilir. Resmi internet sitesi aracılığıyla da indirme işlemi yapmadan müzik dinlemek mümkündür. Eğer kullanıcılar dinledikleri müzikleri telefonlarına indirmek isterlerse bu durumda önce uygulama indirilmeli ve beğenilen müzikleri favorilerim kısmına saklanabilir. Uygulama 45 MB olup her telefona kolayca indirilebilir. İsteğe bağlı olarak uygulamanın içerisinde yer alan dil seçeneklerim kısmından uygulama her dile çevrilebilir ve cihaza göre indirilen dosyanın kalitesi ayarlanabilir. Ülke içerisinde Tubidy kullanımı tamamen yasal olup buradan indirilen dosyaların izinsiz çoğaltılması, paylaşımı, ticari amaçla kullanımı suç teşkil etmektedir.

 

Tubidy Ücretli Midir?

Tubidy ücretli midir sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Müşterilere sunulan uygulama ve hizmet detaylarının hepsi ücretsizdir. Buna karşılık olarak uygulamanın içerisinde reklamlar ve eklentiler yer almaktadır. Reklamların kaldırılması mümkün olmayıp müzik dinleme ve indirme işlemleri bu şekilde yapılabilir. İsteyen kullanıcılar programı ücretli şekilde de kullanabilir. Uygulamada çevrimiçi satın alma kısımları bulunmakta olup bunlar alınarak daha geniş kullanım alanı sağlanabilir. Hangi sürümün ve içeriğin kullanılacağı isteğe bağlıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri