Gündem

Tokatta sigara tiryakisinin maskeye sigara çözümü

Tokat’ta koronavirüs tedbirleri kapsamında çarşamba pazarı esnafına maske ve eldiven dağıtıldı.

MASKESİNİ ÇIKARMAYARAK SİGARA İÇTİ

Maskeyle çalışırken sigara içmek isteyen bir esnaf ise kendine göre bir yöntem buldu.

Maskenin ağız kısmını delerek bir pet şişe kapağı yerleştiren esnaf maskesini çıkarmadan ağız kısmındaki kapağı açarak sigarasını içti.

Tokat’ta sigara tiryakisinin maskeye sigara çözümü

“KENDİ BULUŞUM”

Uygulamasıyla dikkat çeken pazar esnaflarından Faruk Balcı, “Sağlığımız için maske takıyoruz,sağlığı önemli. Kendi buluşum olarak böyle bir sistem yaptım. Maskeye taktığım kapağı açarak sigaramı içiyorum sonra kapatıyorum.” dedi.

Koronavirüse karşı alınacak enönlemlerden birinin tütün ürünlerinin kullanılmasınaverilmesi olduğunun hatırlatılması üzerine Balcı,“İnşallah Rabbim bir ikrahını verir sigarayı bırakırız. Sigarayı bırakana kadar bununlaedeceğiz.” dedi.

“SİGARAYI BIRAKACAĞIM”

Sigarayı bırakmak için koronavirüs önlemlerinin tam zamanı olduğunu hatırlatılması üzerine Balcı, “Doğru haklısınız en iyisi biz sigarayı bırakalım. Bundan sonra sigara içmiyoruz, sigaralı maskeyeveriyoruz. Bundan sonra düzen böyle. Rabbimin izni ile sigarayı da bırakacağım.” dedi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri