Teknoloji

Tiens Bileklik Nedir?

 

 

 

 

Tiens bileklik manyetik alanın dengelenmesini sağlar ve insan vücuduna pozitif ve negatif olan iyonların dengelenmesini sağlar. Fiziksel olarak rahatlatma ihtiyacını, kandaki sirkülasyonu ve radyasyonu etkin bir şekilde korur. Mıknatısların iyileştirici gücü olarak da bilinen Tiens bileklik kullanım açısından da oldukça rahattır. Bu enerji mıknatıslarını zamanında Kleopatra, genç kalabilmek için kullanmıştır. Çin’de ise hayat taşı adı verilmektedir bu mıknatıslara.

 

Günümüzde yaşam ilerledikçe, teknoloji ve sanayi geliştikçe, ülke içerisindeki sorunlar arttıkça biz insanlar da oldukça stresli ve üzüntülü bir yaşama geçiş yapıyoruz ister istemez. Bu enerji bilekliklerinin faydaları burada devreye girmektedir. Doğada var olan bu negatif ve pozitif iyonlar; çevredeki radyasyon yayan elektronik cihazlardan dolayı çok bulunmamaktadır. Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu bu iyonlar Tiens bileklik sayesinde sağlanmaktadır. Bileklik takıldıktan kısa süre sonra vücudumuz güç, esneklik ve zinde olma hissini kazanacaktır.

 

Aynı zamanda bu Tiens bileklikle bizi günlük yaşamda rahatlatır ve en olmadık şeyleri bile dert etmemizi engeller. Bizi hem psikolojik hem de fiziksel olarak zinde bir vaziyete getirir.

 

Genellikle sporcular tarafından tercih edilen ve sporcular gerekli maçlara, idmanlara çıkmadan önce bu mıknatıs enerjisini bileklik, kolye ve ayakkabı yoluyla kullanarak, güç ve esnekliğe ulaşmış olurlar. Gün içerisinde performansınızı arttıran, zihninizi açık tutan, sizi radyasyondan koruyan, uyku problemlerinizi gideren bu Tiens bileklik profesyonel sporcular (basketbol, voleybol, futbol, tenis, yarış) tarafından kullanılmaktadır.

 

Hem dayanıklı hem de manyetik değerleri yüksek olan bu Tiens bileklik fiyatları da 650 liradan başlayarak oldukça uygundur. Siyah, beyaz, sarı ve farklı tasarımları, çeşitli iyon yükleri bulunan, konforlu bir kullanım ve şık görünüme sahip olan bu Tiens bilekliklerle hayatınıza yön verin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri