istanbul masöz ankara masöz
Genel

Spice

Spice

Belgelendirme alanında hizmet veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Önemli olan hizmetlerin doğru ve kaliteli verilebilmesidir. Firma, Spice danışmanlık hizmetlerini profesyonelce vererek, müşterilerinin denetimlerinin eksiksiz ve zamanında yapılmasını sağlıyor. Sektörde yer alan birçok firma müşterilerine yanlış yönlendirdiği için zaman ve maddi kayıp yaşamalarına neden oluyor. Firma sektörün en iyileri arasındadır.

Bilgi Teknolojileri

Spice bilgi teknolojileri süreç değerlendirme standardı olarak kullanılmaktadır. Firma vermiş olduğu belgelendirme hizmetleri ile yazılım süreç geliştirilmesi işlemlerinin güvenilir şekilde yapılmasını sağlıyorlar. Uluslararası standartlara göre belirlenmiş kurallara göre hareket ederek, alanında uzman elemanları ile hizmetlerini en iyi şekilde sunuyorlar.

Süreç İyileştirme

Bilgi teknolojileri ve yazılım geliştirme alanlarında, işlemlerin güvenli ve belirlenen standartlara uygun olması için ıso 15504 belgelendirilmesinin yapılması istenir. Spice Danışmanlık firması, bu hizmetlerini süreç ve yetenek olarak iki bölümde sunuyor. Tüm işlem süreçlerini, uzman danışmanları aracılığı ile geliştirerek, müşteri firmanın çalışmalarını standartlara uygun yapılmasını sağlıyorlar. Değerlendirme süreç aşamasında, ön çalışma, bilgi toplama ve veri doğrulama işlemlerini yaparak değerlendirme raporlarını hazırlıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.