istanbul masöz ankara masöz
Sağlık

Smyrna Dent Özel Diş Kliniği

Smyrna Dent Özel Diş Kliniği, yüksek ve aynı zamanda kaliteli olan diş sağlığı hizmetlerini erişilebilir bir hale getirebilme amacıyla kurulmuş özel bir diş kliniğidir. Diş hekimliği söz konusu olduğu zaman hijyenin taşımakta olduğu bu kritik önemin farkında olarak çalışmalarını sürdürürler. Bu bilinçle birlikte, kliniklerinde uluslararası şekilde olan standartlarda üst düzey şekilde sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygulamaktadırlar. Kliniklerinde hastalar kendini adeta evlerinin konforunda hissederler. Bu hissiyatta, özel tasarımla yapılmış mekan dizaynının rahatlatıcı ve pozitif etkisinin yanında, izmir ortodonti tedavilerinin sürdürüldüğü bu özel klinikte kendilerine ilke edinmekte oldukları güler yüzlü hizmet anlayışının rolü de yer alır.

Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği izmir implant ve diş hekimliğinde en olan başarılı sonuçlarla birlikte hasta memnuniyetini de hedefliyor. İnsan ve tıp etiği odağındaki çalışma anlayışlarıyla ve diş hekimliği mesleğine olan saygıları temelinde, Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurumsal kültürünü oluşturuyor. diş beyazlatma izmir şehrinde sürdürülen hizmetlerinden biridir. Bu nedenden dolayı kliniklerinde güncel yaklaşımları her daim takip ederek mesleki alanda hep üst düzey yetkinliğe sahip olabilmeyi amaçlayan gülüş tasarımı izmir polikliniğinde deneyimli diş hekim kadrosu yer alıyor.

Çocuk Diş Hekimi İzmir

​​​​​​​Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; her yaştan hastaları ile çocuk diş hekim izmir dendiği zaman akla ilk gelen diş sağlığı polikliniği olmuştur. Alanında son derece uzman doktorları ve her daim yararlandıkları son teknoloji yöntemleri ile;

-Tüm Ağız Bakım

-Dijital Gülüş Tasarımı

-İmplant Tedavisi

-Kanal Tedavisi

-Estetik Diş Dolgusu

-Diş Beyazlatma

-Çocuk Diş Hekimliği

-Telsiz Ortodonti Tedavisi

-Diş Eksikliklerinin Tedavisi (Protez)

-Zirkon Diş Kaplaması

-Dermal Dolgu

-Sedasyon Altında Diş Tedavisi

-Restoratif Diş Tedavisi

-Periodontoloji Tedavisi

hizmetlerini vermeye devam etmektedirler.

Smyrna Dent Özel Diş Kliniği Hizmetleri

Dişlerinizle ilgili yaşamış olduğunuz sağlık sorunlarının yanı sıra estetik ya da koruma amaçlı tedavileri de poliklinik bünyesinde bulunuyor. Alanında son derece deneyimli olan uzman hekimler, hijyen standartlarına tamamen uygun şekilde konforlu kliniklerinde ve yeni teknoloji ekipmanlarıyla sizlere diş alanında başarılı sağlık hizmetini sunmayı amaçlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.