Genel

Sevimli Dostlarımızın Marketi

Evcil dostlarınız için aradığınız bütün pet shop malzemelerinin bulunduğu sitedir. Hızlı ve güvenilir olmasının yanı sıra uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Tüm hayatınızın parçası olan minik dostlarınızın da kişisel bakımları, beslenmesi ve keyifli vakitler geçirmesi için tercih edeceğiniz pet marketteki ürünler sağlıkları içinde güvenilirdir.

Kediniz İçin Ürünler

Tüylü kedi dostlarınız için birçok malzemeyi Juen Pet Market’te bulabilirsiniz. Kedi oyuncakları ile evcil havyanızın keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kedi topları ışıklı ve farklı renklerde olması kedinizin dikkatini çekecektir. Doğal malzemelerden yapılmış olan fare oyuncakları da kediniz için farklı aktiviteler sağlıyor. Zekâ ve aktivite geliştirici oyunlar, peluş ve kumaş oyuncaklar, kedi lazer oyuncağı ve kedi tünelleri tercih edebileceğiniz ürünlerdendir.

Köpeğiniz İçin Ürünler

Sadık dostlarınız için birbirinden çeşitli köpek oyuncakları ile köpeğinizle birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Köpeğinizin egzersiz ihtiyacını karşılayacağı birlikte oynayabileceğiniz frizbi köpek oyuncakları çeşit çeşit renk ve modelleri ile Juen Pet Market’te yer alıyor. Köpeğiniz hem eğlenip stres atarken hem de kemirme ihtiyacını karşılayabileceği köpek topları da ürünler arasında yer almaktadır. Köpeğinizin güvenliğini de sağlayacak bahçenizde alan sınırlaması oluşturabileceğiniz köpek çit oyun bahçesi de çeşit çeşit uzunluklarda yer alıyor. Zekâ ve aktivite oyuncakları ile köpeğinizi eğitebilmenize yardımcı olacaktır.

Köpekleriniz İçin Güvenli Aparatları

Köpeklerinizi gezdirirken kullanabileceğiniz köpek tasmaları size farklı alternatifler sunmaktadır. Farkı renk seçenekleri sunan köpek tasması kullanımı kolay ve pratik şekilde tercih edebilirsiniz. Metal aksesuarlar paslanmaz krom malzemeden üretilmiştir. Böylece uzun vaade kullanma imkânı sağlar.

Havlama Önleyici Tasma

Su geçirmeyen, titreşim ile çalışan ve ultrasonik özellik içeren havlama önleyici köpek tasması köpeğinizin ağrısız kullanmasını sağlar. Düşük ve yüksek olarak ayarlanabilen bu tasmalar küçük, hafif ve pratik kullanımı ile ön plana çıkıyor.

Sakinleştirici Köpek Tasması

Bazı köpekler uzun seyahatlerde ya da stres altında olduğu dönemlerde kullanabileceğiniz bitki özü içeren sakinleşici köpek tasması ideal kullanımı ile davranış bozuklarını da azaltmaya yardımcı olur.

Köpek Göğüs Tasması

Köpekler için özel kumaştan üretilen göğüs tasmaları yumuşak dokusu ve ayarlanabilen göğüs çevresi ile tahrişe neden olmaz güvenilirce kullanabilirsiniz.

Hayatınıza renk katan sevimli dostlarınızın ihtiyacına uygun seçebileceğiniz daha bir çok ürün Juen Pet Market’te !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.