Gündem

Servis ve Yedek Parça

Profesyonel bir firma olarak uzun yıllardır sektörde yer alan ve servo motor onarımı konusunda sizlere hizmet veren Ova Servo firması alanında uzman olan çalışanları ile sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti veriyor. Sektörde yer aldığı uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere servis hizmeti veren ve sarvo motor bakımı hizmetlerini sunan firma yedek parça konusunda da profesyonel bir stok sistemine sahiptir. Sahip olduğu stok sistemi sayesinde arızalı parçaların çok hızlı bir şekilde tedarik edilmesini sağlayan firma bu alanda tek olma özelliğine sahiptir.

Ova Servo firması kurumsal bir yapıya sahip olan ve her bölümde profesyonel olarak çalışan güçlü bir firmadır. Öncelikle Kocaeli’nde yer alsa da tüm Türkiye’ye buradan hizmet vermektedir. Şöyle ki; firma anlaşmalı olduğu kargolar aracılığı ile tüm Türkiye’ye ulaşabilmektedir. Hangi il veya ilçe de olursanız olun, bizlerle irtibata geçerek her türlü bakım ve onarım işlerinizi bizlere devredebilirsiniz.

Görüşmeler sonucunda ilgili kargo firması söz konusu parçaları kapınızdan alarak güvenli bir şekilde tesisimize teslim etmektedir. Burada kendi alanında uzman ve eğitimli teknik ekibimiz gerekli müdahaleleri en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ardından yine kargo aracılığı ile onarılmış ve bakımı yapılmış olan parçanız sizlere teslim edilmektedir.

Profesyonel Tamir Hizmeti

Eski ve yeni tüm servo motor üreticisi markalar için sizlere hizmet veren firma çok ekonomik fiyatlar ile profesyonel olarak servo motor tamiri hizmeti veriyor. İşletmenizde yer alan servo motorlarının arıza yapması durumunda kargo ile firmaya ulaştırabiliyorsunuz. Kısa süre de tamir dilen servo motorlar, tam yük altında teste tabi tutularak test edildikten sonra yine hızlı bir gönderi ile sizlere ulaştırılarak arıza kısa süre de çözümlenmiş oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri