Genel

Servis Garantisi ve Uzmanlık

Chiller marka sistem kullanan işletmeler arasında olmanız durumunda tüm işlemler için yetkili bir servisle anlaşmanız gerekir. Çünkü kullandığınız alan büyük, makineler olan, üretim yapan veya AVM gibi kalabalık olan bir yer olabilir. Bu durumlarda ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde çözün Chiller servisi olarak hemen yardımcı oluyorlar. En yakın tarihe randevu almanızı ve uzman kadrosu ile tüm işlemlerinizin tamamlanmasını sağlıyorlar.

Tamir İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tamir işlemleriniz için de Chiller tamir konusunda alanında en iyilerden birisi olduklarından dolayı yardım isteyebilirsiniz. Her türlü sorunun çözümü için kısa süre içinde bilgi veriyorlar. Aynı hızla sorunları çözdükten sonra da teslimat yapılıyor. Yerinde çözümler üretmeyi daha çok tercih ediyorlar. Parça değişimi olması gerektiğinde ise orijinal ve en uygun fiyatlı maliyet üzerinden destek oluyorlar.

Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Servis olarak chiller periyodik bakım başta olmak üzere birçok konuda hizmet veriyorlar. Bunun için sürekli açık olan iletişim numaralarından randevu almanız gerekiyor. Profesyonel ve oldukça üst seviyede hizmet sunuyorlar.