Genel

ScottishFold Sahibi Olur Musun?

Tüm kedi severlerin iri gözleri ve muazzam renkleri ile ilk bakışta ilgisini çeken İskoçya kökenli scottish fold kedi cinsleri, www.sahibimolurmusun.com sitesinde sahiplendiriliyor. Sahiplendirilecek kedilerin tüm özelliklerinin en ince detayına kadar anlatıldığı siteden kedi almak oldukça kolay oluyor.

Scottish Fold Özellikleri

Scottish fold yavru, oldukça sakin ve akıllı bir yapıya sahiptir. Sık ve kısa tüyleri sayesinde tüy dökümü bakımından sorun yaşanmaz. Diğer kedilerden farklı olarak kısa ve kıvrak bir kulak görünümüne sahip Scottish fold, yaklaşık 6 kilogram ağırlığındadır.

Scottish fold, sevgisini herkese göstermez fakat sahibini kendisi seçer. Her ortama kolaylıkla uyum sağlar. Genellikle sahibinin kucağında değil, yanında olmaktan hoşlanırlar. Bu sevimli dostların en sevdiği oyuncak küçük ve renkli toplardır.

İlan başlıkları altında yüzlerce scottish fold sahiplenilmeyi bekliyor. En güncel ilanlar arasından filtreleme yaparak dilediğiniz şehirden kedi sahiplenebiliyorsunuz. Yaş, cinsiyet, boyut, tuvalet eğitimi, kimden ya da aşı gibi özellikleri seçtiriyorlar. En güvenilir sahiplendirme sitesinden sizde bir hayvan dostu sahiplenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri