Fashion

Safir Pırlanta Küpe

Safir Pırlanta Küpe

 

Doğada en zor bulunan taşlardan bir tanesi safirdir. Safir mücevheri mavinin en güzel tonunu ihtiva eder. Pek çok mücevhere kıyasla safir daha fazla pahalı bir üründür. Safir pırlanta küpe tasarımında safir ve pırlantanın bir arada kullanılması göz kamaştırıcı tasarımlar anlamına gelir. Mavinin koyu ve açık tonlarında safir pırlanta küpe bulmanız mümkündür. Safir taşı aynı zamanda psikolojiye etkisi ile de bilinir. Safir kullanan kişilerde vücut sağlığı açısından olumlu etkiler görülmüştür.

 

Safir Pırlanta Küpe Modelleri

 

Safir mücevherinin kullanılmasıyla ortaya çıkmış çok fazla model ve tasarım vardır. Usta el işçiliğinin de beraberinde getirdiği mükemmel modeller arasında kalp model, damla model, yuvarlak, dikdörtgen ve oval kesime sahip küpeler bulunur. Günlük kullanımda daha çok klipsli küpe çeşitleri bulunur.

 

Safir Pırlanta Küpe Alırken Dikkat

 

Alacağınız safir pırlanta küpe modellerinin karatlarına dikkat etmelisiniz. Değerli mücevherlerde ağırlık ölçüsü olarak karat kullanılır. Karat arttıkça fiyat artar. Karatı düşük olan safir pırlanta küpeye çok fazla ücret ödememeniz gerekir. Ayrıca ürünü satın alacağınız mağazanın hizmet kalitesi yüksek olmalıdır. Aldığınız küpe ile alakalı herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda mağaza ürünün bakım ve onarımını yapmalıdır. https://www.emajewellery.com.tr/safir-pirlanta-kupe Adresini ziyaret ederek birbirinden güzel safir pırlanta küpeleri görebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.