istanbul masöz ankara masöz
Gündem

Robokids.Com.Tr

Robokids, Manisa’nın ilk robotik kodlama atölyesi olarak çocuklara yönelik robotik kodlama atölyeleri düzenlemek amacıyla 2016 senesinde kurulmuştur.

Kısa sürede büyüme ve gelişme göstererek Manisa’nın gözde kurumları arasında yerini almıştır.

Her geçen yıl büyüyerek farklı iş kollarında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Robokisd Amacı

Robokids çocukların oyun oynarken aynı zamanda öğrenmesi için, öğrenirken de bir çok farklı açıdan gelişebilmeleri için dünyanın bir çok ülkesinden araçlar alıp Türkiye pazarına sunmuş bir firmadır.

Bu ürünleri aynı zamanda kendi müfredatlarını oluşturarak paydaşları ile ücretsiz bir şekilde paylaşmıştır

Robokids Yaş Aralığı

Robokids özellikle okul öncesi çocuklar için özel olarak tasarlanmış robotik kodlama çözümleri sunmaktadır. Robotik kodlama ile ilgili olan bilgi birikimini, tasarladığı kutu oyunlarını ve Robokids ile Kodlama Öğreniyorum adlı uygulamasını 4 yaştan itibaren kodlamanın temellerini öğretecek biçimde Google Play’de kullanıma sunmuştur.

Firma Gelişim Çalışmaları

Robokids Manisa’da robotik kodlama atölyesi olarak kurulan ve hızla büyüyen bir şirket olarak kendi robotik kodlama ürünlerinin üretilmesi ve yeni uygulama girişimleri ile kutu oyunları alanında ihracat yapan bir firma olabilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmüş ve sürekli gelişen bir firma olarak yerini almıştır.

Ürün Portföyü

Robokids, Lego markasının oyuncaklarını ve thinkfun gibi ünlü markaların zeka oyunlarını sunar.

Robotik kodlama ürünleri, akıl oyunları, lego oyuncaklar ve dikkat geliştirme setleri ile ürün yelpazesini oluşturmuş ve günden güne bu ürün yelpazesini geliştirmek için çalışmalarını sürdürmeye devam etmiştir.

Firma aynı zamanda 3 boyutlu yazıcı  satışları yaparak bu alanda da hizmetlerine devam etmektedir.

3d printer  tüm tasarımcı ve üreticilerin en verimli şekilde kullanabilmeleri adına tasarlanmış olup maksimum verimi alabilmelerini sağlar.

3d yazıcı  ürünlerinde

1-Wifi bağlantısı

2-Dokunmatik ekran

3-Büyük Baskı Boyutu

4-Usb bağlantısı

5-Kablolu ve ya kablosuz program aktarımı gibi daha bir çok özellik bulunmaktadır

Robokids Amacı

Robokidsin amacı tüketicilerin hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Müşteriye ekonomik fiyatlar sunarak güvenli bir alt yapı oluşturmak da amaçlarının arasındadır. Çocuklarınıza kaliteli ve eğitici oyunlar sunarken sizleri de maddi açıdan yormamak en büyük amaçları arasındadır.

Satış Sonrası Destek

Robokids,satış sonrası destek konusunda da özverili bir şekilde çalışan firma, herhangi bir siparişinizin ve ürününüzün teslimi sonrasında yaşanması muhtemel ya da yaşanan sorun karşısında, sizin için gerekli olan tüm çözümleri kısa bir süre içerisinde sunmak için gayret gösterir.

Hızlı teknik servis çözümleri ile her zaman müşterilerinin hizmetindedir.

Firma hakkında detaylı bilgi için web sitesini ziyaret ederek, ürün portföyünü de inceleyebilirsiniz.

www.robokids.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.