Teknoloji

Raf ve Askılık Sistemleri

Raf ve Askılık Sistemleri

Vitrin bir mağazanın en önemli görsel öğesidir. Vitrinin dizaynı çok önemlidir. Raf ve askılık sistemleri ile mağazanızda ki ürünleri daha ön plana çıkarabilir ve satışları arttırabilirsiniz.

Ahşap Askılık ve Raf Sistemleri

Raf sistemleri ahşap, alüminyum ve lake olarak yapılabilir. Firma özel kaplama askılar ve raf sistemleri üreten bir firmadır. Paslanmaz özellikte olan bu sistemler çok kullanışlıdır. Ahşap kaplama olan ürünlerde renk seçeneği mevcuttur. Müşterinin isteği doğrultusunda tasarım yapılabilir. Firma 1995 yılından günümüze kadar üretim yapan bir firmadır.

Mağazanızı baştan yaratalım sloganıyla hizmet yürütür. Var olan mağazanızı daha ilgi çekici hale getirebilir veya açacak olduğunuz mağaza için firmadan yardım alabilirsiniz. Mağazanızda bulunan raf sistemleri ne kadar ilgi çekici olursa ürünler o kadar çok rağbet görür. Seçilen raf ve askı sistemlerinde fiyatlandırma seçilen ürün ile doğrudan alakalıdır.

Firma askı ve raf sistemlerinin yanında özel tasarım vitrin mankenleri üretimi de yapar. Sipariş ettiğiniz raf ve askı sistemlerinin kurulumu ve montajı için yine firmadan yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri