Bugün

Punta Makinesi 

Punta Makinesi 

Punta makinesi, genel olarak her kalınlıktaki materyalin kaynak işlemini gerçekleştiren bir cihazdır. Genel olarak galvanizli saç siyah saç krom ve yassı metallerin kaynağında mükemmel işçilik sağlar. Punta makinesi, soba boruları, çelik eşya, soba, mobilya, çelik panolar ve demir esaslı her türlü materyal de genel kullanım amaçlı olarak tercih edilen bir makine çeşididir.

Bunun yanı sıra genellikle elektrik çarpmalarına engellemek amacıyla tüm şebeke gerilimi cihazın iç kısmına aktarılmıştır. Bu nedenle %100 güvenilirlik sağlar. Transformatörü elektrolitik bakırdan üretilmiş olan Punta makinesi kullanım yerine göre satın alınacak cihaza bağlı olarak 5 kademeli olacak şekilde ayarlanabilecek şalter yapısına sahiptir.

Punta makinesi ve Kullanımı

Makinenin açık olması sırasında yeşil LED ışıklar uyarı verir. Ergonomik olan pedal yapısı sayesinde kullanan kişiye kolaylık sağlar. Punta makinesi genel olarak yassı olan metallerde 2 milim yuvarlak olan metallerde ise 8 milime kadar kaynak ihtiyacını karşılayabilir. Satın almak istediğiniz tüm Punta makinesine ulaşabilmek ve çeşitleri arasından tercih yapabilmek için https://www.sanayiden.com/punta-kaynak-makinesi internet adresini tıklamanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.