Gündem

Pınar Deniz, isyan etti

Vatanım Sensin dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Pınar Deniz’in yaşananları anlattığı videosunda ağlamamak için kendinituttmuştu.

Pınar Deniz’ ailesinindurumu ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı.

“HEPİMİZİ KARANTİNAYA ALACAKLAR”

Deniz, Instagram hesabınınbölümünden takipçilerine seslenerek şöyle konuşmuştu: “Anneannemdedarlığı olduğu için hastaneye geldim. koronavirüs yüzünden onu gözlem altına aldılar. Biz belirti göstermediğimiz için karantinaya alınmadık. Kendimi koruyor, dışarı çıkmıyordum. Ama onda pozitif çıkarsa hepimizi karantina altına almak zorundalar. Gözlem odasında 10 dakika durdum. Üzerinize kapıyı kapatıyorlar.”

Instagram hesabından yaşadığı durumu paylaşmaya devam eden Deniz geçtiğimiz gün “Hala bekliyoruz” diyerek kendisini merak edenleri bilgilendirdi. Deniz açıklamasında şunları yazdı:

“TESTİN SONUCUNU BEKLİYORUZ”

” Annem, teyzem ve anneannemi belirtiler olduğu için gözlem altına aldılar. Testin sonucunu bekleyeceğiz. Arayan yazan herkese teşekkür ederimsinirlerim bozuldu, dönemeyeceğim size gerçekten. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi, sevdiklerinizin başına bir şeykorkusu anlatılmaz. Sadece ailemin ihtiyaçlarını götürmeye hastaneye çıkıyorum. Sonra eve gelipgibi dezenfekte oluyorum. Kendimden korktuğum için değil, olur da başka inşalara taşırım diye… Sahildegibi trafik var. İnsanlar hiçbir şey yokmuşçasına dolaşıyorlar. Bencillik çokşey çok!”

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri