istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

PDKS Programı

Bir çalışanın ofiste geçirdiği zamanın izlenmesine yardımcı olan herhangi bir çözüme, PDKS Programı (personel devam takip sistemi) denir. İlginç bir şekilde, bunun dijital bir araç olması gerekmez; kağıt, kayıtlar, zaman saatleri ve Excel tabanlı hesap çizelgeleri, katılım yönetiminin eski modellerinden bazılarıdır.

Bulut tabanlı bir PDKS Programı, esneklik, maliyet optimizasyonu ve cihazlar ve platformlar arasında erişim kolaylığı avantajları sunar. PKDS, şirket içi yazılımdan gelişmiş analitik ve otomatik program yapılandırmasına sahip bulut tabanlı araçlara kadar, çalışanların zaman takibi için özel bir yazılımdır.

ZKTeco Türkiye güvencesiyle beğeninize sunulan PDKS cihazlarına aşağıdakileri örnek olarak verebiliriz:

IN05 & IN05-A PARMAK İZİ TANIMA – ZAMAN KONTROL (PDKS) – ERİŞİM KONTROL CİHAZI

IN05, üçüncü parti elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış düğmesi vb. ile bağlanabilen bir parmak izi tanıma zaman kontrol(PDKS) ve erişim kontrol terminalidir.

P200 & P260 AVUÇ İÇİ PDKS VE ERİŞİM KONTROL CİHAZI

P serisi, üçüncü parti elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış düğmesi vb. ile bağlantı kurabilen çoklu biyometrik bir tanımlama sağlayan zaman kontrol (PDKS) ve erişim kontrol terminalidir

UFACE 402 PARMAK İZİ & YÜZ TANIMALI PDKS VE ERİŞİM KONTROL CİHAZI

uFace 402 Yüz çoklu biyometrik zaman ve katılım ve erişim kontrol terminali, 3.000’e kadar yüz şablonunu, 4.000 parmak izi şablonunu ve 10.000 kartı destekler.

İCLOCK 680 EKSTRA HIZLI BİYOMETRİK PARMAK İZİ PDKS CİHAZI

iClock 680, zaman kontrol(PDKS) ve erişim kontrolü uygulamaları için biyometrik bir parmak izi okuyucusudur. Yepyeni bir ürün yazılımı benimsemiştir ve çarpıcı GUI, sağlam sağlamlık, hızlı eşleştirme hızı ve genişletilebilirlik ile benzeri görülmemiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.