Genel

Paslanmaz Boru İmalatı Yapan Firmalar

Endüstri sektörünün kendi içinde çok önemli sektörleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de çelik sektörüdür. Bu sektörde çok farklı gereksinimler için üretilen birbirinden özel ürünler vardır. Bunlardan bir tanesi de aşağıda belirtilen kullanım alanları olan paslanmaz boru imalatı sektörüdür. Paslanmaz borular genel olarak günümüzde çelikten üretilirler. Üretim standartları EN ISO 1127 standardıdır. Tolerans olarak ilgili standart ise ASTM A 312 standardıdır. Et kalınlıkları ve dış çapları ise standartların öngördüğü biçimdedir. Üretimi ilgili tüm testlerden geçerek gerçekleşir.

Paslanmaz Boru Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Paslanmaz boru imalatı tam anlamı ile bir metalurji mühendisliği ve buna bağlı olarak makine mühendisliğinin kapsamında olan bir üretim sektörüdür. Özel bir imalatı olan bu ürünün kullanım alanına bakıldığında ise gıda endüstrisi, inşaat sektörü, petro kimya sanayi, rafineri, yangın söndürme sistemleri, savunma sanayi, gemi inşa sanayi kullanıldıkları alanlardır. Burada kullanılan paslanmaz borular üstte yer alan standartlara göre üretildikten sonra korozyon kontrollerinden de geçerek ilgili bölümlerde kullanılırlar. Ülkemizde bu sektörde dünya çapında paslanmaz boru imalatı yapan firmalar vardır. Bu firmalardan bazıları belli bir ölçüde üretim yaparak yukarıda belirtilen sektörlerin bir veya birkaçına üretim yaparlar. Bazıları ise tüm sektörler için üretim yapan firmalardır. İşte o firmaların başında Borşen Boru gelir. Borşen Boru alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile profesyonel çizgisinden ödün vermeden standartlara göre üretim yapar. 0 ppm ile çalışan bir firmadır. Firma alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahiptir. O yüzden güvenle bu firmadan böylesi bir ürün az ya da çok miktarda alınabilir.

Paslanmaz Boru Fiyatları Hakkında

Paslanmaz boru imalatı noktasında üstte bu bilgileri verdikten sonra şimdi de ürün fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar net bir biçimde söylenebilir. Böylesi bir ürün fiyatı Borşen Boru da ürün kalitesi de göz önüne alındığı zaman son derece uygundur. Borunun özelliğine ve toplam ürün miktarına göre rakamlar değişir. Toplu alımlarda indirim uygulanır. Bunun yanı sıra farklı ödeme seçenekleri ile paslanmaz boru alınması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri