Gündem

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü, kara büyü kategorisine girmesi nedeni ile diğer büyülerden ayrılır. Bu büyülerin esas yapılış amaçları, kişiye veya kişilere ciddi zararlar vermektir. Yapılan kişide kısa bir süre zarfında etkilerini göstermesi ve bu etkilerin oldukça uzun sürmesinden dolayı en çok endişe edilen büyü türü olarak kabul edilir.

İsminin Kökeni

Orta Çağ’daki Pagan Kabilesinden günümüze kadar sürdüğü bilenen bu büyünün ismi de pagan inanç kültüründen gelmektedir. İsminden dolayı Hristiyanlık ile bağlantısı olduğu ve papazlar tarafından yapıldıkları gibi yanlış bir görüşe kapılmamak gerekmektedir. Bu büyüler Hristiyanlık ile ilgili değillerdir ve papaz tarafından hem tasvip edilmezler hem de yapılmazlar.

Papaz Büyüsü Türleri Nelerdir?

Birçok amaçla yapılabilen Papaz Büyülerinin bu doğrultuda birçok türü bulunmaktadır. Bunlar; Ayırma – Soğurma İçin Papaz Büyüsü, Bağlama İçin Papaz Büyüsü, Aşık Etme İçin Papaz Büyüsü, Geri Getirme İçin Papaz Büyüsü, Kısmet Kapatma İçin Papaz Büyüsü, Cinsel Bağlılık İçin Papaz Büyüsü olarak sıralanabilir.

Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü yapılan kişide daralma, halsizlik ve iç sıkıntısı gibi hisler belirebilir. Bunun yanı sıra eşler veya sevgililer arasında da işler yolunda gitmemeye başlayabilir veya birbirlerinden soğuyabilirler.

Ne Gibi Etkileri Vardır?

Bilinen tüm büyü türleri göz önüne alındığında etkilerini en kısa sürede ve en güçlü şekilde gösteren ve en çok korku duyulan büyü Papaz Büyüsü ’dür. Kişinin iradesine doğrudan etki yapması sebebiyle istem dışı hareket ve düşünceler oluşturabilir ve bunlar hayatın doğal akışı olarak görülebildiği için fark edilmezler. Ayrıca büyünün etkisi altında olan kişi, değiştiğine dair çevresinden gelen yorumlara da şiddetle karşı çıkmaktadır ve bu durumu kabul etmez.

Papaz Büyüsü Bozma?

Bozulması da yapılması kadar güç olan Papaz Büyülerinin etkilerini ortadan kaldırmak için işinin ehli ve bilgi birikimi yüksek bir medyuma danışmanız gerekmektedir. Öncelikle yapılan Papaz Büyüsünün türü belirlenecektir ve buna göre özel yöntemleri bulunan medyumunuz tarafından bozma işlemi başlayacaktır. Ancak bu işlemin kısa sürede tamamlanması beklenilmemelidir. Kulaktan dolma bilgiler veya internet ortamından araştırılan bilgiler ışığında kişinin kendi kendine büyü bozmaya çalışması, son derece ciddi zararlara sebebiyet verebilir. Bu nedenle bir kez daha belirtmek gerekir ki bu işlemi yaptırmak için uzman ve güvenilir medyum tercihi çok önemlidir.

Medyum Behçet Hocamızın, Papaz büyüsü ve Geri Getirme Büyüsü gibi birçok konudaki görüşlerine ve tecrübelerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.