Gündem

Oto Doktor Ekspertiz

2014 yılında kurulan Oto Doktor Ekspertiz, eskişehir oto ekspertiz alanında güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine ve araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla araç alıp satmak isteyenlere hizmet vererek alanında hızla büyüyor.

Oto Doktor Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Eskişehir ekspertiz firmaları , Oto Doktor Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Oto Doktor Ekspertiz, kaliteli ticaret adına müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğuna önem vermektedir.

 

Kaynak: Eskişehir Ekspertiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.