Teknoloji

Otellere Özel Kartlı Enerji Sistemi

Otellere Özel Kartlı Enerji Sistemi

İşletmenizde, otel energy saver kullanarak, büyük oranda enerji harcamanızı azaltabilirsiniz. Satış, temin ve montajını gerçekleştiren şirket, her ay otellerde boşa harcanan enerjinin bulunduğunu ve yüzde otuza kadar enerjinin boşa harcandığını belirtmektedir. Binden fazla proje tamamlamış olan işletme, otellerinizin enerjisini kolaylıkla kontrol edebilmenize yardımcı olmaktadır.

Odalarda Enerji Akışını Denetleyin

Her odanın enerji miktarını dengeli şekilde sürdürmek için gerekli olan yuvalar, oda kapısının girişine takılmaktadır. Resepsiyondan giriş yapan misafirlerinize, kartları vererek sistemin nasıl çalıştığını aktarmanız akabinde, oda içindeki enerjinin büyük oranda azalacağı bilinmektedir. Şirket satın alınan energy saver hizmetlerinin zaman içindeki bozukluklarını gidermekte ve yenileme hizmeti de vermektedir.

Teknik Destekle Müşteri Memnuniyeti

Kilit sektöründe de kaliteli hizmet veren işletme, enerji tasarrufunun teknolojik ürünlerle artık çok daha kolay olduğunu belirtmektedir. Uygun malzemelerin seçimi, oda sayısına göre kart uygulamasına geçilmesinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Güvenilir ve sağlıklı hizmet veren şirket, teknik destek ekipleriyle her zaman ürünlerinin ve müşterilerinin yanında olmaktadır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri