Genel

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Olarak 7 Yıllık Hizmet

Firma Ankara ve çevresinde ortak sağlık güvenlik birimi olarak 7 yıldır hizmet veriyor. İş güvenliği ve işçi güvenliği için hizmet veren firma çalışanların yaşadıkları iş kazalarını en aza indirgemek için hizmet veriyor. Bu amaçla da sektördeki yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı oluyor. Çalışanların ve iş verenlerin iş güvenliği konusunda bilgi alabilmesi için gerekli eğitimleri veriyor. Ankara osgb olarak deneyim sahibi iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarıyla çalışıyorlar. Firmaların bu alandaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için büyüyerek çalışmaya devam ediyorlar.

Firma Tarafından Verilen Hizmetler

Ankara iş güvenliği ve sağlığı firması olarak Ankara dışında Ankara’ya yakın illerde de hizmet veriyorlar. Hizmet verdikleri yerler Konya, Kırıkkale, Bolu, Aksaray, Eskişehir, Kırşehir ve Çankırı illeri oluyor. Firmanın müşterilerine iş güvenliği ve sağlığı alanında verdiği hizmetler ise şunlar oluyor;

*ilk yardım eğitimleri

*iş güvenliği uzmanı hizmetleri

*İsg analizleri ve ortam ölçümleri

*yangın tatbikatları ve eğitimleri

*acil durum eylem planları

*risk analiz raporlarının hazırlanması hizmeti

*iş güvenliği danışmanlığı

*iş güvenliği ve sağlığı üzerine eğitimler

*işe giriş incelemeleri ve raporlamalar

*iş güvenliği hizmetinin fabrikalar ve şantiyeler için verilmesi

Bu hizmetlerden yararlanmak isteyenler firmanın telefon numarasından yetkililere ulaşarak bilgi alabiliyorlar.

İş Yeri Hekimliği Hizmeti

Firma iş yerlerinde ihtiyaç duyulan iş yeri hekimleri için hizmet veriyor. Firma işverenleri için iş yerinde çalıştırılması zorunlu olan hekimlerin bulunması için yardımcı olarak çalışanların ve işverenlerin işçi sağlığı veya güvenliği konusunda yardımcı olmasını sağlıyor. İş yeri hekimi deneyimli olduğu için iş yerinde bulunan çalışanları ve iş yeri sahiplerine iş sağlığı hakkında eğitimler veriyor. Ayrıca gerekli görüldüğü durumlarda da danışmanlık hizmeti veriyor. Bunun dışında işe yeni alınan kişilerin muayenelerini yaparak çalışmak için uygun olup olmadıklarının araştırmasını yapıyor. Aynı şekilde iş yerinden çıkış işlemlerinin de yapılmasını sağlıyor. İş yerinin çalışmalarını kurallara uygun bir şekilde yapıp yapmadığının kontrolünü yapıyor. Ayrıca gelişme ihtimali olan hastalıklara karşı dikkatli davranarak işçilerin sağlığının korunmasını sağlıyor. Tüm bu hizmetleri almak isteyenler firmanın Ankara işyeri hekimi hizmetlerinden faydalanabiliyorlar.

Firma Tarafından Verilen Eğitimlerin Detayları

Sektörde 7 yıllık deneyimi olan firma kişilerin iş yerlerinde yapmaları ya da yapmamaları gereken işlevler hakkında bilgilendirilmeleri için çeşitli eğitimler veriyor. Bu eğitimlerden en önemlisi ilk yardım eğitimi oluyor. Bu eğitimler iş yerinde bulunan kişilerin yaşanan yaralanma ve kaza durumlarında hayat kurtaran müdahaleleri yapmaları için ihtiyaç duyabilecekleri eğitim oluyor. Ayrıca bu eğitim kişiler tarafından sadece iş yerinde değil özel hayatlarda karşılaştıkları kazalarda doğru müdahaleyi yapmalarını sağlıyor. Firma bu eğitimi 5-20 kişi arasında düzenliyor. İki gün yapılan bu eğitim toplam 16 saat sürüyor. Böylece kişiler ilk yardım yöntemlerini öğrenerek eğitimi tamamlıyor. İlk yardım eğitimi dışında ise yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi ve temel iş sağlığı eğitimi de veriyorlar.

İş Yeri Ortam Ölçümü Hizmetleri

İş sağlığı alanında hizmet veren firma iş yeri içinse ortam ölçüm hizmetleri veriyor. Bu ölçümler sayesinde çalışma ortamında bulunan tehlikelerin raporlanması sağlanıyor. Yapılan raporlamayla da iş yerinde tehlikelere karış önlem alınması sağlanıyor. Teknolojik cihazlar aracılığıyla yapılan bu ölçümler çalışma ortamı, kişisel mazuriyet ve iş yeri güvenliği ortamı ölçümleri olarak üç gruba ayrılıyor. Yapılan bu ölçümlerle toz, buhar, gürültü, titreşim, kimyasal madde, gaz buhar, nem, ısı ve uçucu madde oranlarının ölçümü yapılıyor. İş güvenliği uzmanları yaptıkları bu ölçümler sonrasında haritalar ve raporlar hazırlayarak iş yeri sahibine sunuyorlar.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri