Gündem

Orta Seviye Sistem İsteyen Oyunlar

Orta Seviye Sistem İsteyen Oyunlar

Günümüzde üretilen oyunların her biri, kendilerine göre farklı bir tasarım ve sistem yapısına sahip olmaktadırlar. Bu oyunlar, içerisinde değişik türde grafik teknolojileri kullanılarak üretilmektedirler. Dolayısıyla piyasa çıkan her bir oyunu çalıştıracak cihazların da, buna uyumlu bir sistem yapısına sahip olması gerekir.

Oyunların altyapılarında bulunan dinamikler, sadece güçlü cihazların çalıştırabileceği bir nitelikte olabileceği gibi, orta seviye ya da düşük seviye cihazların da çalıştırabileceği bir yapıda olabilirler. Ancak genel olarak kullanıcılar tarafından orta sistem gereksinimli oyunlar, daha çok talep almaktadır.

Orta sistemde çalışma özelliği olan pek çok oyun, yine oldukça kaliteli oyunların repertuvarı içerisinde yer almaktadır. Oyun Bul sitesi bu konuda oyunculara oldukça iyi bilgiler sunmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Korona vakası var diye ortalığı ayağa kaldırdı

Hangi Oyunları Düşük veya Orta Sistemlerle Kullanabiliriz?

Düşük sistem gereksinimi isteyen oyunlar ya da orta sistem gereksinimli oyunlar konusunda, seçenekler oldukça geniştir. Orta seviyede, Rust, Skyrim, Far Cry tüm serileri ya da The Forest gibi oyunlar oynanabilir. Yine düşük sistemlerde ise, Cuphead, Left 4 Head 2, Papers Please, This War Of Mine ya da Hearthstone gibi oyunlar oynanmaya uygundur. Oyun Bul sitesi, hangi oyunların ne tür bir sistem istediğine dair daha detaylı bilgileri ele almakta ve oyun severlere sunmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün