istanbul masöz ankara masöz
Genel

Örgü Modellerin Fikri Kadın’dan

Örgü modelleri konusunda hem bilgi almak hem de görselle desteklenmiş yazılar okumak istiyorsanız, https://www.fikrikadin.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde birbirinden şık örgüler, tığ işleri bulunmakta ve sizlere hizmet vermek üzere sunulmaktadır. Evlilik çağına gelen çocuklarına güzel ve değişik modellerde çeyizler örmek isteyen anneler, site üzerinden inceledikleri ürünleri kaydederek de örnek çıkartabilir.

Örgü Yelekler ve Süslemeler

Özellikle kış aylarında giymek için örgü yelek modelleri inceleyebilirsiniz. Kadınların üzerinde son derece şık duran yelekler, çocuklara ve bebeklere patiklerin modellerini siteden bulabilirsiniz. Yeni bebeği olacak arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz ürünler üretebilir, onları el yapımı hediyelerinizle mutlu edebilirsiniz.

İğne Oyası ve Örnekleri

İğne oyasını öğrenmek istiyorsanız, evlerinizdeki yemenilere ve başörtülerine uygulayarak çeyiz yapmak istiyorsanız, sitede tığ işi örgü modelleri hakkında da geniş bir örnek yelpazesi bulacaksınız. Halkalı tığ oyaları, yıkanma lifleri, örtü kenarı süslerini sitede inceleyerek kendiniz deneyebilirsiniz. Detaylı motifler ve işlemeler içeren site, müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.