Gündem

Opaq Gliserin

Opak firması kimyasal ve kozmetik ürünler alanında üretim yapan bir firmadır. Firma özellikle kozmetik alanında üretmiş olduğu esans ve aroma çeşitleri oldukça kaliteli ürünlerdir. Bu ürünler steril bir tesise, ileri teknoloji kullanılarak, uzman bir kadro tarafından üretilmektedir.

Yine kozmetik alanında parfüm esansı üreten Opaq firmasının kendi ürünlerini satmakta olduğu online bir satış platformu bulunmaktadır. Bu platform aracılığı ile tüm çeşit ürünlerini, farklı gramaj ve ambalajlarda satışa sunmaktadır.

Esans üretiminde sektörün öncü firmalarından birisidir. Üretmiş olduğu esanslar çok hoş koku veren kaliteli ürünlerdir. Esans üretiminde natürel ve kimyasal hammaddeler kullanılmaktadır. Özellikle bitki ve meyvelerden elde edilen esans çeşitleri çok tutulmaktadır.

Opaq firması kendi üretimi olan esans, parfüm esansı ve aroma gibi koku malzemelerinin haricinde, bu ürünleri tamamlayıcı olan bazı kimyasal maddelerin de satışını yapmaktadır. Bu maddelerin başında eter, alkol, etil alkol, gliserin, glikol gibi kimyasallar gelmektedir.

OpaQ Gliserin Çeşitleri

Opaq Kimya firması kimyasallar bölümünde gliserin satışına yer vermektedir. 250 ml ‘den 30 kg’a kadar, farklı ambalajlarda gliserini Opaq Kimya firmasına ait olan internet sitesinden satın alabilirsiniz. Ambalajları ve gramajları farklı olan gliserin maddesinin içerisinde aynı ürün vardır. Sunulan tüm kimyasal maddeler aynı kalitedir. Firma tarafından satışa sunulan gliserinin en önemli özelliği bitkisel olmasıdır. Piyasa satışa sunulan birçok gliserin maddesinden çok daha sağlıklı olan Opaq gliserinleri birçok farklı alanda, gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri