Gündem

Onur Yardımcı Biyografisi

 

Ağrı da 1997 yılında dünyaya gelen Onur yardımcı henüz 1 yaşında iken ailesi çalışmak için Ağrı’dan Aksaray’a göç etmişlerdir. İş olanaklarının kısıtlı olduğu bu zamanlarda ailesi tarım ve hayvancılık ile uğraşmak zorunda kalmışlardır. Sporcu eğitim hayatına burada başlamasına rağmen kısa süre sonra iş olanaklarının daha iyi olduğu Kocaeli şehrine 2005 yılında göç etmeye karar vermişler.

Eğitime burada devam ederken ilkokul 5. Sınıfta okurken beden eğitimi öğretmeni içinde bulunan sporcu kabiliyetini fark edecektir. Kısa süre içinde yaşının çok küçük olmasına rağmen çok sayıda başarılara imzasını atmıştır. Atletizm 3.000 metre branşında birçok Kocaeli birincilikleri bulunan başarılı sporcu bunun yanı sıra ülke genelinde de 800 metre branşında Türkiye üçüncülüğünü başarı listesine yazdırmıştır. Lisede okurken yine beden eğitimi öğretmeninin tavsiyesi üzerine ata sporu olan güreş ile tanışma şansına sahip olmuştur. Bu spor dalında da başarılı oldu ve sayısız Kocaeli bölge birinciliği ile üçüncülükleri bulunmaktadır.

yrıca başarılı sporcunun güreşte Türkiye yedinciliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra lise son yıllarında da çim hokeyi ile tanışan başarılı sporcu 1 yıl kadar bu sporu yapmıştır. Çim hokeyi sporunda başarılı olan sporcu Kocaeli Bölge birinciliği ve Türkiye üçüncülüğünü kazanmıştır. Yaşının çok genç olmasına rağmen spor başarılarına yenilerini katan Onur Yardımcı yaşamına hala Kocaeli ilinin Derince ilçesinde devam etmektedir.

https://instagram.com/onuryardimci_

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri