Eğitim, Genel

Öğrenci Takip Sistemi

Prestij Ata, dershanecilik alanında Ankara en iyi dershaneler arasında yerini almış bir eğitim kurumu. Butik dershane sisteminde çalışan kurum yedi kişiden oluşan özel VİP sınıfları ile, çok başarılı şekilde uygulanan öğrenci takip sistemini uyguluyor. Her bir öğrenci ile özel şekilde ilgilenilen bu öğretim yapısında bire bir etüd sistemi eksiksiz şekilde uygulanıyor.

 Öğrenci Koçluğu

Dershane, her öğrencisine ayrı olarak sağladığı koçluk sistemi ile öğrencilerine zorlu sınav sürecinde gerçek anlamda rehberlik ve yönlendirme yapıyor. Aynı zamanda sıfırlama tekniğini de uygulayan dershane en mükemmel eğitimi sunuyor. Mentör Öğretmenleri ile öğrenciler destekleniyor. Bununla beraber online bilgilendirme sistemiyle velilerinin de ortak edildiği hazırlık süreci ile çalışan dershane, Yenimahalle dershane binasında modern imkanlarda eğitim veriyor.

Derece Sınıfları

Prestij Ata, oluşturduğu derece sınıfları yanında ücretsiz olarak gerçekleştirdiği yaz kursu imkanlarını da öğrencilerine sunuyor. Türkiye genelinde gerçekleştirilen deneme sınavları ile öğrencilerinin durumunu devamlı izleyen dershane, Yenimahalle dershane fiyatları konusunda da oldukça cazip imkanları ile dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri