Gündem

Murat Serezli

Murat Serezli

Fox TV’nin Savaşçı dizisinin Albayı Halil İbrahim Kopuz karakterine hayat veren Murat Serezli, 3 Ekim 1969 İstanbul doğumludur. Ünlü tiyatrocu ikili Metin ve Nevra Serezli’nin oğlu olan Murat Serezli, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur.

Okul süresinde 3 D animasyon, bilgisayar programcılığı, seslendirme ve yönetmenlik yapan Murat Serezli, kamera arkasında görevliyken, oynadığı bir reklam filmi, tanınmasını sağladı.

2005 yılından itibaren oyunculuk ve sunuculuk kariyerine daha fazla yer veren Murat Serezli, oyunculuk hayatına 35 yaşında başlamış, ilk dizi çalışması ise Evli ve Çocuklu dizisinde Selim karakteriyle olmuştur. 50’yi aşkın dizi ve filmde rol alan Murat Serezli, Handan Güçyılmaz ile 24 Haziran 1997 yılında evlenmiş ancak 2006 yılında ayrılmıştır. Olcay Serezli ile 2009 yılında evlenerek Beste ve Bade adında ikiz kız çocukları oldu. Terazi burcu oyuncu, 1.87 boyunda ve 85 kilodur.

Murat Taşdemir

Bir dönem Banu Alkan ile yaşadığı ilişki sırasında, Banu Alkan’a canlı yayında attığı tokat yüzünden hayatı değişen Murat Taşdemir, tokat olayının ardından ortadan kayboldu. 1969 doğumlu olan Murat Taşdemir, kendisinden 11 yaş büyük Banu Alkan ile olan ilişkisiyle gündeme geldi.

Haber 365 sitesinden alınan bilgilere göre; ikisinin arasında yaşayan aşk, uzun süre dillerden düşmedi. Magazin dünyasının en büyük aşkını yaşayan ikilinin aşkı, canlı yayında tokat olayıyla inişe geçti.

Tokat olayının ardından sırra kadem basan Murat Taşdemir, ayrılık sonrasında 2005 yılında sürpriz bir nikahla Arzu Altay ile evlendi. Bu evlilik gündemi uzun süre meşgul eti ve evlilikten bir de kız çocuğu dünyaya geldi. Eşiyle birlikte memleketi Antalya’ya giden Murat Taşdemir, abisiyle birlikte bir unlu mamulleri işletmesi bulunuyor.

Musa Uzunlar

Kurtlar Vadisi’nin İskender Büyük’ü, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde iş adamı rolleriyle akıllara kazınan Musa Uzunlar, 22 Nisan 1959 yılında doğdu. Aslen Niğde’li olan Musa Uzunlar, Mimar Sinan Üniversitesi, Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. 1985 yılında Devlet Tiyatroları’na girerek; Bursa, İstanbul ve Ankara’da görev yaptı.

Devlet Tiyatroları Spor Kulübü’nde Devlet opera ve Balesi Çalışanları Vakfı’nda yöneticilik görevini de üstlenen Musa Uzunlar, İstanbul Şube Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Uludağ Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitmenlik de yapan Musa Uzunlar, dublaj mesleğini de yürütmektedir. Geçmiş Zaman Mimozaları, Süper Baba, Ateş Dansı, Nilgün Merdoğlu, Karanlıkta Koşanlar, Yağmur Zamanı, Kurtlar Vadisi Pusu, Fatmagül’ün Suçu Ne? Şubat, Poyraz Karayel dizileriyle ekranlara gelen Musa Uzunlar, Bütün Kapılar Kapalıydı, Hayal Kurma Oyunları, Kurtlar Vadisi: Gladio, Eş Ruhumun Eş Zamanı, Açlığa Doymak, Cingöz Recai, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye filmlerinde rol almıştır. Daha geniş bilgi için https://www.haber365.com.tr/videolari/musa-uzunlar linkini tıklayabilirsiniz.

 

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri