istanbul masöz ankara masöz
Gündem

Motosiklet Yedek Parça Hizmetinde 20 Yıllık Geçmiş

Motosiklet Yedek Parça Hizmetinde 20 Yıllık Geçmiş

Firma motosiklet yedek parçaları hizmeti veriyor. Firmanın bu sektörde 20 yıllık geçmişi bulunuyor. Bunun etkisiyle de firma bünyesinde 15 binden fazla yedek parça çeşidi bulunuyor. Böylece kişiler farklı marka ve modellerdeki motosikletleri için istedikleri yedek parçaları bulma şansı elde edebiliyor. Ayrıca firma motosikletler için ihtiyaç duyulan aksesuarların satışını da yapıyor.

Ürün Çeşitleri

Firmanın 15 binden fazla ürün çeşidi bulunuyor. Bu ürünler işlevlerine bağlı olarak çeşitlendiriliyor. Ayrıca ürünler uygun oldukları motosiklet markasına bağlı olarak bir kategoride de bulunabiliyor.

Firmanın motosiklet sahipleri için satışa sunduğu yedek parça ürünleri arasında şunlar yer alıyor; motor lastikleri, yağ bakım ürünleri, eldivenler, yağ filtreleri, hava filtreleri, maskeler ve aksesuarlardır. Ayrıca firma kişilere ürünlere kolay ulaşabilmeleri için motosiklet markalarına göre ürün kategorileri de sunuyor.

Kişilerin markaya göre ürün bulabilecekleri motosiklet marka kategorileri arasında şunlar yer alıyor; Bajaj, Mondial, Yamaha, Ramzey, Motoran, Cross, Kawasaki ve Hyosung gibi markalar yer alıyor. Bajaj motosiklet kullananlar Bajaj motosiklet yedek parçaları sayfasına girerek yedek parçaları inceleyebiliyorlar. İhtiyaç duydukları marş motoru, gaz kütüğü, ön fren müşürü, teker zincir çektirmesi ve arka fren balatası gibi ürünlerden sipariş vererek kullanabiliyorlar.

Güvenli Alışveriş İmkanı

Firma motosiklet sahiplerinin online satış mağazası üzerinden güvenli alışveriş yapmalarına imkan tanıyor. Böylece kişiler bilgilerini güvenle girip alışveriş yapabiliyorlar. Bilgileri site tarafından farklı yerlerde paylaşılmıyor. Ayrıca firma Mondial yedek parça ve diğer ürünleri için uygun fiyat politikası uyguluyor. Böylece kişiler kaliteli yedek parçalarını online olarak satın alıp motosikletlerinde uzun süre kullanabiliyorlar. Ayrıca ürünler sipariş sonrası firma tarafından kargoya verilerek kısa sürede alıcısının eline ulaştırılıyor. Günlerce sipariş beklemek zorunda kalmıyorlar.