Gündem

MORITA Periapikal Röntgen Cihazı

Dental radyoloji cihazları uzmanı Japon Morita’nın yeni tasarladığı koltuklu periapikal röntgen cihazı ile artık intra-oral görüntüleme ihtiyaçlarınız da Morita kalitesi ile karşılanacak.

Veraview iX koltuklu periapikal röntgen cihazı tıpkı panoramik ve tomografi serisi diğer Morita cihazları gibi yüksek tüp gücü ve kolay kullanımı ile öne çıkmaktadır. Merkezi radyoloji ünitesi bulunan tüm diş hastaneleri ve ağız diş sağlığı merkezleri için idealdir.

MORITA Veraview iX Koltuklu Periapikal Röntgen Cihazı (Type R)

Klinikte ortak bir noktaya yerleştirilebilir ve tüm üniteler yararlanır.

Dijital kullanımda RVG ya da Fosfor Plak görüntüleri tek merkezde çekilerek klinikteki birimlere dağıtılır.

Tedavinin yoğun olduğu kliniklerde röntgen çekimi ile hasta koltuğunu meşgul etmek gerekmez, verimlilik sağlanır.

Bu koltuklu periapikal röntgen cihazı sayesinde duvara montaj imkanının olmadığı durumlarda istenilen yere kolay kurulum olanağı sağlanır.

LED ışık rehberi ile doğru ve kolay odaklama, direkt akımlı yüksek frekans teknolojisi ve diğer tüm teknik özellikler Veraview iX duvara monte modeli ile ortaktır.

Unutmayın, 1991 yılından beri tüm Türkiye’ye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren Metco Dental, Görüntüleme Cihazları için de Dünya’nın Bir Numaralı markalarını beğeninize sunar. Özellikle Morita markalı ürünlerimiz her türlü görüntüleme ihtiyacınızı garantili ve uygun bir şekilde çözer.

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri