Gündem

Metin2 Forum

Metin2 Forum

Oldukça özel bir oyun olan Metin2, Knight Online ve Silkroad Online’ın son derece popüler olduğu yıllarda, bu iki oyunun ardından piyasaya çıktı. Knight Online pvp serverları ile Silkroad private server bilgileri sayesinde kişiye özel sunucular doğduğunda ise Metin2’ye de rağbet arttı. Bu dönemden sonra Metin2 pvp sunucuları da ortaya çıkınca, işler biraz değişti. Günümüzde bu 3 oyun da private server üzerinden oynanabiliyor. O özel serverlara ulaşmak için ise GamesFrm’de yer alan Metin2 forum, Sro ve KO forum bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

GamesFRM Oyun Forumu

GamesFrm oyun forumu ile Metin2, Silkroad Online, Knight Online, LOL ve daha birçok oyunla ilgili özel sunucu verilerine, oyuncu sayılarına, geliştirmelere, karakter yapılandırmalarına dair her şeyi bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan her bilgiye ulaşabileceğiniz GamesFRM’de Metin2 hile detayları dahil olmak üzere RPG ile ilgili her bilgi mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri