Gündem

Metaverse Evreninde Öne Çıkan 2 Coin: MANA ve SAND

Metaverse Evreninde Öne Çıkan 2 Coin: MANA ve SAND

Kripto para platformlarındaki seçenekler her geçen gün biraz daha artmakta ve bunu en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Doğru stratejiler izlemek ve yatırım yapabilmek için fiyat analizlerini yakından takip etmelisiniz. Piyasa incelemesi yaparken özellikle SAND ve MANA’nın da yer aldığı metaverse evreninin dikkat çekici özelliklerinin olduğunu görebilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından yönetilen merkeziyetsiz bir sanal dünya olan SAND oyun pazarının dinamiklerini değiştirmeyi hedefler. The Sandbox ile oyuncular paylaşım, dizayn ve oyun içi varlıkları satabilme yetkilerine sahip olurlar. MANA ise mal ve hizmet işlemlerinde ödeme yapmak amacıyla kullanılan bir dijital varlık tokenı olarak ifade edilir ve MANA TRY parametresinde alım satımı yapılabilir. ERC-20 standardına uygun şekilde Ethereum üzerine oluşturulan tokenlar ile ilgili işlem yapmadan önce MANA TRY yorum ve analizlerine göz atmanızda fayda vardır. Coinler yükselişe geçse bile alım ya da satım öncesinde gelecek beklentilerini doğru analiz etmek gerekir. Aksi halde kısa vadede olumsuz sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

 

Metaverse Coin MANA Nedir?

Hareketlilik yaşamasıyla dikkat çeken MANA coin yükselişe geçmiş durumdadır. Yatırımcılar tarafından yapılan yorumlara göre bu coin daha fazla ilerlemeye hazır haldedir. Ethereum tabanlı Decentraland sanal gerçeklik platformunda metaverse isimli dünyanın içerisinde üretimler yapılır. Madenciliği yapılabilen bu token ile ilgili işlem yapmak istediğinizde kripto para borsalarından destek alabilirsiniz. Coinin ortaya çıkışı Esteban Ordano ve Ariel Meillich ortaklığında gerçekleşmiştir. Bu isimler blok zincir projeleri için yaptıkları önemli hizmetler ile bilinirler. Eğlence, oyun ve sanat dünyasına içerik üreten üreticiler için ideal bir ortam olan platformda MANA TRY alımları da mevcuttur. Her biri sahipleri tarafından işlem görür.

 

 

SAND Hangi Özelliklere Sahiptir?

Ethereum tabanlı bir oyun ekosistemi ve meta veri deposu olan SAND Pixowl şirketi tarafından oluşturulmuştur. The Sandbox üzerinde kullanıcılar sanal dünyadaki yatırımları ile ilgili mutlak mülkiyete sahiplerdir. MANA TRY yorum ve analizlerini incelerken bu coin ile ilgili pek çok veriye denk gelebilirsiniz. Metaverse coinleri olarak bilinen bu coinler genel kullanıcı deneyimini iyileştirecek özellikler içerirler. Sand özellikle oyun içinde Land token almak, oyun içi işlemlerde değişim aracı olmak, platformun yönetimi ile ilgili kararlarda öne çıkar. İlk olarak 2020 Eylül’de kullanılmaya başlanan bu coin ve diğer kripto paralarla işlem yapabilmek için Bitlo platformunu tercih edebilir, işlemlerinizi sorun yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.