Gündem

MediaMarkt mağazalarını kapatıyor

Dünyayı etkisi altınave Türkiye’de de ölümlere yol açan koronavirüs salgınına karşı özel sektör de çeşitli önlemler alıyor.

Elektronik perakende mağazası MediaMarkt, Türkiye genelindeki mağazalarını kapatma kararı aldığını açıkladığı bildiride şu ifadelere yer verdi:

“Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisineve COVID-19 olarak adlandırılan koronavirüs sonrası MediaMarkt olarak ülke genelinde hizmet verdiğimiz tüm mağazalarımızı 22 Mart Pazar gecesinden itibaren geçici bir süreliğine kapatma kararı aldık.

Bu kararı almamızdaki en önemliçalışanlarımızın ve sizlerin sağlığını korumak, aynı zamanda virüsün yayılma hızının önüne geçmek. MediaMarkt ailesi olarak bu süreci hepatlatacağımıza inancımız tam.

Hepimizin çok tedbirli olması gereken bu günlerde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm elektronik ürünler için mediamarkt.com.tr üzerinden 7/24 hizmet vermeye devam edeceğiz.

Geçici bir süre için geçerli olacak buiçerisinde gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri