Gündem

Markalarına Göre Motor Aksesuarları

Motosiklet sürücüleri ihtiyaçları dahilinde aksesuar araştırmasına geçer. Ve aksesuarları markaları üzerinden değerlendirerek temin eder. Örneğin Motoenvanter tarafından sergilenen markalar:

  • Yamaha
  • KickStand BMW
  • Kawasaki vb.

Aksesuar tercihiniz sırasında başta model ile marka detaylarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Arkasında ürün özellikleri ve fiyatları yol gösterici olacaktır.

Motor Aksesuarları: Koruma Demiri

Motor aksesuarları denilince ilk akla gelen koruma demiri oluyor. Motosikletlerin olmazsa olmaz aksesuarları arasında boy gösteriyor. Ve motosikletin model ile markası üzerinden tercih ediliyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Kawasaki ve Yamaha modellerine uyumlu aksesuarlara yer verilir. Bu yolla tercihte bulunmanız ve aksesuarları temin etmeniz uzun sürmeyecektir.

Motor Aksesuarları: Koruma Takozu 

Koruma demirinin arkasından takoz da gelir. Yine olmazsa olmaz motor aksesuarları arasında boy gösterir. Ve yine markaları üzerinden sergileyen koruma takozları için:

  • Kullanılan materyaller ifade edilir.
  • Kullanım alanı ve şekli sıralanır.
  • Ücretlere dair fikir sahibi olursunuz.

Motoenvanter bütçelere uygun bir şekilde aksesuarları sıralamaya özen gösterir. Ve fiyatları dahilinde aralarından tercihte bulunmanız uzun sürmez.

Motor Aksesuarları Fiyatları 

Fiyatlara etki eden birkaç durumdan söz etmek gerekir. Mesela marka ile modele ilişkin ayrı aksesuar fiyatları gözler önüne serilir. Set olarak sergilenen aksesuarların fiyatları daha yüksektir.

Bunun için tüm aksesuarlar sıralanır ve fiyatları ayrı ayrı belirtilir. Motosiklet sürücülerinin anında bilgi sahibi olmaları ve fiyatlar dahilinde tercihte bulunmaları sağlanır.