Genel

Madencilikte Yeni Dönem

Bahçe duvarı imalatında kullanılan taşlardan kaldırım taşı imalatına kadar çeşitli taş üretimi yapan firmanın sitesinden birçok çeşit taş bulunuyor. Üretilen taşlar bergama granit taşlardır. Sağlam yapıları bulunuyor. Bu nedenle firma yalnızca taş üretimi değil, oluk üretimi, plaka üretimi ve bordür üretimi de yapıyor. İşlenmiş olan bu taşların sağlam yapıya sahip olmalarından dolayı kullanım alanları oldukça geniştir.

Kaldırım Taşı İmalatı

Üretilen bergama gri granit taşı sayesinde çeşitli modeller ile üretilen kaldırım taşları bulunuyor. Mermer çeşitleri ve taş çeşitleri işlenerek fabrikalarda çeşitli şekillere getiriliyor. Bazalt ve granit olarak üretilen bu taşlar sayesinde arnavut kaldırımları yapılıyor.

Üretilen Taşlar Hakkında Bilgiler

Firmanın üretimini yapmış olduğu bergama gri taşların genel boyutları 4x6x6, 6x8x8 veya 8x10x10 olarak değişiyor. Bu sayede kullanım alanlarına göre farklı üretimler yapıyorlar. Üretilen oluk çeşitleri sayesinde ev ve diğer bina yapılarında kullanım kolaylığı sağlanıyor. Ayrıca kayrak taşları, diyabaz bordür taşlar, andezit, granit taşlar üretilen diğer çeşit taşların sadece bir kısmını oluşturuyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri