Genel

Labor Tekstil ve Üniforma

Hemşire forması nereden alınır ve kaliteli midir? Sorusu sıkça hemşireler tarafından sorulmaktadır. Uzun süreler boyunca üzerinde kalan kıyafetler, hemşirelerin terlemesine engel olmalı ve rahat hissettirmelidir. Labor tekstil tarafından üretilen hemşire kıyafetleri oldukça esnek ve vücuda hava aldıran kumaşlardan yapılmaktadır. Kırmızı, mavi, beyaz, renkli ve desenli şekilde üretilmiş ürünlere labor tekstil internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Scrubs

Labor medikal tekstil ürünleri arasında yer alan doktor üniformaları ve scrubs ürünler, doktorlara rahatlık sağlamaktadır. Ameliyathanelerde nöbet kıyafeti olarak da bilinen bu ürünler, esnek ve likralı yapıya sahiptir. Böylelikle eğilme, kalkma ve hareket kabiliyeti sağlar. Üzerine sıçrayacak bileşenlere karşı da tam güvenlik sağlamaktadır. Ürünlere ulaşmak için labortekstil.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Otomobillerinizin İhtiyacı Olan Çıkma Parçalar

Terlikler

Sabo terlik fiyatları konusunda da oldukça uygun fiyatlar sunan Labor Tekstil sayesinde, aradığınız ve almak istediğiniz ortopedik tabanlı sabo terliklere ulaşabilirsiniz. Kendi üretimleri olan terliklerin üzerinde çeşitli desenli ya da düz renk olarak da tercih edebilirsiniz. Özellikle alt tabanlarındaki renkleri de sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün