Teknoloji

Kurumsal TV Hizmetleri

 

Firma kitlelerine ulaşmayı isteyen kurum ve kuruluşlar için kurumsal TV alanında hizmet veriyor. Firma bu alandaki hizmetini 2012 yılından beri sürdürüyor. Bu hizmet aynı zamanda digital signage olarak da anılıyor. Bu hizmet kapsamında firma kendisini tercih eden kurum ve kuruluşların şubelerine ya da ek binalarına mesajlarını ekranlar aracılığıyla iletmesini sağlıyor. Kuruma ait içerikler uzaktan bağlantı veyahut internet bağlantısı yoluyla tüm şubelerde aynı anda yayınlanıyor. Bu içerikler bazen hava durumu olurken bazen de kurumlara etkinlikler ya da acil haber bildirimlerinin yapılmasını sağlıyor.

Otel TV Hizmetleri

Firma kurumsal digital signage çözümlerinin yanı sıra otel TV çözümleri alanında da hizmet veriyor. Bu ürünler otellerde müşterilere ulaşmak amacıyla kullanılan yayın organları oluyor. Bu ürünlerde misafirler için iyi dilekler sıralanırken aynı zamanda otelin tanıtımı da yapılabiliyor. Bunun dışında otel TV ürünleri misafirlerin TV izlemesini de sağlıyor.

İnteraktif Ekran Hizmetleri

videowall Firma büyük insan yoğunluğuna sahip mekanlarda bilgiye ulaşılmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanılıyor. Bu ekranlar aynı zamanda dokunmatik ekranlar olarak da anılıyor ve kişiler bu ekranları kullanarak istedikleri yerlere nasıl gideceklerini öğrenebiliyorlar. Örneğin alışveriş merkezlerinde bulunan bu interaktif ekranlarda kişiler aradıkları mağazalara nasıl ulaşacaklarını öğrenebiliyorlar.

Bu ekranlar alışveriş merkezleri dışında mağazalar, müzeler ve sinemalarda kullanılabiliyor. Ayrıca bu ekranlar gidilecek yerin bulunması dışında kurum ve kuruluşların toplantıları içinde kullanılabiliyor. Çünkü bu ekranlar akıllı tahta olarak da kullanılabiliyor. Böylece kurumlarda yapılan toplantılarda anlatılmak istenenler interaktif ekranlar aracılığıyla katılımcılara gösterilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri