istanbul masöz ankara masöz
Gündem

Karo Çiniler İle Mekânlara Sofistike Görünüm Kazandırın

Mekânlarda çini kullanımı çok eski tarihlere dayanmaktadır. Özellikle çiniler Osmanlı döneminde en görkemli çağını yaşamıştır. Çini malzemesinde yüksek miktarlarda kuvars bulunmaktadır. Kuvars çiniye parlaklığını, canlılığını, sağlamlığını ve derinliğini kazandırmaktadır. Egem mozaik döşemelerde çini kullanarak geçmişten günümüze gelen bu değeri yaşatmakta ve görünümü zenginleştirmektedir. Karo mozaik çinilerimiz tamamen zımparalı bir şekilde her daim kullanıma hazır bir şekilde ihtiyacınıza uygun olarak kullanılmaktadır.

Zemin ve Duvar Kaplamalarında Çininin Gücü

Karo çiniler kafe, bar, otel, havuz zemini ve daha birçok yerde oldukça tercih edilmektedir. Dekoratif amaçlı olarak evlerde banyo ve mutfak zeminlerinde kullanımı yaygınlaşmıştır. Firmamızın bünyesinde karo çinilerin farklı tasarım ve renkleri mevcuttur. Çiniler sırla kaplandıkları için her daim parlaklığını korur. Parlak görünümü ve işçiliği özellikle büyük mekânlarda bir numaralı tasarım ürünlerinden biri olmuştur.

Karo çiniler oluşum biçimlerine göre kendi içinde sınıflandırılmaktadır. El yapımı olduğundan diğer seri üretim ürünlerinden farklılık göstermektedir. Her türlü çeşidi Egem mozaik ürünleri arasında yer almaktadır. Firmamız yaşam alanlarınızda hoşluk ve çekici görünüm kazandırmak için birinci sınıf kalite ürünleriyle arzu ettiğiniz her yeri renklendirmektedir.

Egem Mozaik tarafından üretilen tüm seramik, mozaik ve lavabolar firma web sayfasında sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Her bir ürün için detaylı olarak görsel ve bilgilendirmeler bulunmaktadır. Aynı zamanda firma tarafından daha önce yapılmış bazı uygulamalara ait örnek çalışmalar yer almaktadır. Tüm bunlar sizlerin daha kolay karar verebilmesi adına hazırlanmıştır.

Standart ürünlerin haricinde proje bazlı çalışmalar da yapılmakta ve bu çalışmalar Egem Mozaik firmasını diğer tüm firmalardan ayırmaktadır. Egem Mozaik olarak bizler sizlere özel olarak tasarımlar yapmakta ve bu tasarımları en kaliteli şekilde üretebilmekteyiz.